تماشا کنید: پس از پایان فصل دوم The Boys چه اتفاقی رخ داد؟

مروری بر اخبار مهم با کامرون کولمن

استودیو آمازون ساعاتی قبل اولین تیزر فصل سوم The Boys را منتشر کرد که به شکل خلاقانه‌ای ساخته شده و ساختار یک گزارش خبری را دارد.

شرکت دی‌سی کامیکس دارای زیرمجموعه‌هایی بوده که تمرکزشان روی چاپ و نشر کمیک بوک‌های نه چندان مشهور قرار دارد. یکی از کمیک بوک‌های نه چندان شناخته‌شده، The Boys نام داشته و نخستین بار در اکتبر سال ۲۰۰۶ میلادی وارد بازار شد. از آن‌جایی که پتانسیل زیادی در داستان وجود داشت، استودیوهای کلمبیا پیکچرز و پارامونت پیکچرز در برهه‌های زمانی مختلف سعی کردند یک فیلم سینمایی بر اساس آن بسازند اما بنا به دلایلی نتوانستند به خواسته خود برسند. پس از چند سال سکوت، سینماتکس اعلام کرد مشغول ساخت اقتباس سریالی پسران است. یک سال بعد، آمازون به پروژه پیوست تا وظیفه را به دوش بکشد.

The Boys تاکنون دو فصل دریافت کرده که پایان‌بندی فصل دومش غیرمنتظره و شوکه‌کننده بوده است. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، باید بگوییم در قسمت‌های پایانی فاش شد ویکتوریا نیومن تمام مدت مشغول نقش بازی کردن بوده و نه تنها با ابرقهرمانان مخالف نیست، بلکه از آن‌ها محافظت می‌کند. همچنین مشخص شد او یک ابرقهرمان بوده و از قدرت‌های خود برای از بین بردن مخالفان شرکت Vought International اسپانسر ابرقهرمانان بهره می‌برد. علاوه بر این، استورم‌فرانت به شدت زخمی شده و وضعیت جسمانی مساعدی ندارد. رخ دادن این اتفاقات باعث شده طرفداران عطش فراوانی برای فصل سوم داشته باشند.

آمازون ساعاتی قبل اولین تیزر فصل سوم The Boys را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت که ساختار خلاقانه‌ای دارد. این ویدیو به شکل گزارش خبری ساخته شده که در آن کامرون کولمن جلوی دوربین شبکه VNN آمده و مهم‌ترین اخبار را در جریان برنامه‌ای به نام Seven on 7 اعلام می‌کند؛ اخباری که همگی به بعد از پایان فصل دوم تعلق دارند. کولمن در ابتدای گزارش فاش می‌کند هوم‌لندر در پی اتفاقات شوکه‌کننده فصل دوم سکوت اختیار کرده و طی چند وقت اخیر در انظار عمومی حاضر نشده است.

نکاتی که اولین تیزر فصل سوم The Boys در خود جای داده به همین مورد خلاصه نمی‌شود. کامرون کولمن در بخش دیگری از گزارش خبری اعلام می‌کند هیو کمپبل از سوی ویکتوریا نیومن به استخدام دولت در آمده که اتفاق غیرمنتظره‌ای به شمار می‌رود؛ زیرا کمپبل سابقه حمله به ابرقهرمانان و فعالیت‌های تروریستی را در پرونده خود دارد. ابراز تاسف کولمن بابت همکاری کمپبل و نیومن نشان می‌دهد چهره واقعی عضو کنگرس آمریکا هنوز برای عموم مردم فاش نشده است.

با توجه به اعلام وب سایت Entertainment Weekly، طی ماه‌های آتی تیزرهای بیشتری از فصل سوم The Boys از راه می‌رسد. نگارنده مطلب تاکید کرده بود تمامی تیزرها مانند چیزی که اخیرا منتشر شده ساختار یک گزارش خبری داشته و سعی می‌کنند اتفاقاتی که بین دو فصل رخ می‌دهند را اعلام کنند. بدین ترتیب، زمانی که مخاطب پای تماشای قسمت‌های جدید می‌نشیند احساس سردرگمی نخواهد کرد.

تاریخ انتشار فصل سوم سریال پسران هنوز اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا