برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

امکان لغو شدن دنباله‌ های فیلم The Batman ساخته مت ریوز وجود دارد؟

سقوط دنباله‌های فیلم کارگاه بزرگ دی‌سی؟

امکان لغو شدن دنباله‌ های فیلم The Batman ساخته مت ریوز وجود دارد؟ ۰ ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ دی‌سی کپی لینک
لغو دنباله‌های فیلم The Batman

اخیرا سوالاتی در رسانه‌های مجازی مطرح شده است که آیا با توجه به تغییرات اخیر کمپانی برادران وارنر (Warner Bros. Discovery) که سبب کنسل شدن فیلم Batgirl شد، تولید دنباله‌ های فیلم The Batman ساخته مت ریوز (Matt Reeves) لغو می‌شود یا خیر؟ هنوز جواب قطعی برای این سوال وجود ندارد، اما اطلاعاتی که در این چند هفته اخیر منتشر شده است نشان می‌دهد، کمپانی برادران وارنر تصمیم دارد پروژه‌های دیگری از فیلم‌های دی‌سی (DC) را کنسل کند تا سرمایه بیشتری برای شرکت خود حفظ کند. این مسئله تمام طرفداران بتمن را نگران کرده است و معلوم نیست که آیا The Batman 2 با بازی رابرت پتینسون (Robert Pattinson) و کارگردانی مت ریوز خواهیم داشت یا نه، شرکت وارنر برادر آن را در لیست کنسل شدگان قرار خواهد داد؟ همچنین احتمال لغو دنباله‌های فیلم The Batman با توجه به اشاره‌هایی که در رابطه با این فیلم شد افزایش می‌یابد.

در توییتر اریک دیوس (Erik Davis) از وبسایت Fandango و امبرتو گونزالز (Umberto Gonzalez) از رسانه The Wrap با یکدیگر به گفت‌وگو پرداختند و توییت‌هایی منتشر کردند که به سوال ما جواب مطمئنی می‌دهد. آن‌ها با در نظر گرفتن موفقیت آمیز بودن فیلم اول و بازی خوب پتینسون در لباس بتمن نتیجه‌گیری کردند که شرکت وانر برادر به مت ریوز اجازه خواهد داد که دنباله‌های بتمن را بسازد. این شرکت به‌خوبی می‌داند که در دنیای بتمن چه چیزی دارد و فکر می‌کند بتمن راه‌حل مشکلات کلی دی‌سی است. اما این طرز تفکر غلط آن‌ها موجب شده است که به داستان‌هایی با محوریت دنیای بتمن بیشتر امکان ساخت بدهد و به‌کلی شخصیت‌های دیگر دی‌سی مانند سوپرمن (Superman)، واندروومن (Wonder Woman) و فلش (Flash) را فراموش کردند.

با این حال دیگر نگرانی درباره دنباله‌ های فیلم The Batman نیست و قرار است دوباره رابرت پتینسون را در لباس بزرگ‌ترین کارگاه دنیای دی‌سی مشاهده کنیم. اما همچنان ممکن است وانر برادر تصمیم شوک آمیزی بگیرد و تولید این فیلم را کنسل کند.

به نظر شما امکان لغو دنباله های فیلم The Batman وجود دارد؟ شرکت وارنر برادر در آینده چه تصمیماتی دارد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments