#مهسا_امینی

روند فیلمبرداری The Batman‌ به‌زودی آغاز می‌شود

کمیسر گوردون به آغاز ماجراجویی‌های بتمن اشاره دارد

روند فیلمبرداری The Batman‌

با توجه به توییتی که یکی از بازیگران منتشر کرده است، روند فیلمبرداری The Batman‌ به‌زودی آغاز خواهد شد.

اواخر ماه اکتبر سال گذشته‌ی میلادی بود که جفری رایت (Jeffrey Wright) به‌صورت رسمی به لیست بازیگران فیلم مستقل بتمن اضافه شد تا به‌عنوان کمیسر جیمز گوردون جلوی دوربین ظاهر شود. این بازیگر آمریکایی اخیرا توییتی را منتشر کرده است که بدون شک به آغاز روند فیلمبرداری The Batman‌ در آینده‌ای نزدیک اشاره دارد.

بازیگر سریال Westworld در بخش نخست توییت اخیرش به پرواززدگی و بهم ریختن ساعت‌های خوابش اشاره کرد. در بخش دوم توییت هم نوشت: «پیش به سوی گاتهام.» به عقیده‌ی طرفداران، انتشار این توییت از سوی جفری رایت تنها به معنی آغاز روند فیلمبرداری The Batman‌ در آینده‌ای نزدیک است. تاکنون هیچ یک از بازیگران یا دست‌اندکاران دهمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی پیام یا متن مشابهی را در فضای مجازی به اشتراک نگذاشته‌اند که نسبت به این موضوع مطمئن باشیم.

در ماه ژوئن بود که شایعه‌ها به حقیقت پیوست و رابرت پتینسون (Robert Pattinson) جایگزین بن (Ben Affleck) افلک در نقش بتمن شد. پس از آن افراد جدید یکی پس از دیگری به لیست بازیگران اضافه شدند. با توجه به اطلاعاتی که تاکنون در اختیار داریم، زوئی کراویتز (Zoe Kravitz) قرار است نقش کت‌وومن را ایفا کند. پل دینو (Paul Dano) و اندی سرکیس (Andy Serkis) هم به‌ترتیب برای نقش‌های ریدلر و آلفرد پنی‌ورث انتخاب شده‌اند. نقش پنی‌ورث پیش از این در اختیار جرمی آیرونز (Jeremy Irons) قرار داشت.

لیست بازیگران فیلم The Batman به همین موارد خلاصه نمی‌شود. چندی پیش بود که پیتر سارسگارد (Peter Sarsgaard) به جمع بازیگران نخستین فیلم مستقل بتمن در دنیای سینمایی دی‌سی پیوست. تاکنون هیچ اطلاعات رسمی از نقش سارسگارد منتشر نشده است اما به‌نظر می‌رسد مت ریوز (Matt Reeves)، کارگردان فیلم، او را برای نقش هاروی دنت یا دوچهره انتخاب کرده است.

این فیلم سینمایی قرار است بیشتر از هر چیز روی مهارت‌های کارآگاهی بروس وین مانور دهد. با توجه به گزارش‌های منتشر شده، تعدادی از مردم گاتهام به‌طرز مرموزی کشته می‌شوند. در چنین شرایطی، بتمن جمع‌آوری مدارک و سرنخ‌‌ها را آغاز می‌کند تا بفهمد چه کسی پشت این اتفاقات است. ظاهرا، در طول این فیلم قهرمان شنل پوش گاتهام با تعدادی از شخصیت‌های منفی و مشهور کمیک بوک‌ها مواجه خواهد شد. مت ریوز، در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود درباره‌ی The Batman گفت:

به‌طور مشخص قصد نداریم در این فیلم به ریشه‌های داستانی بتمن یا موضوعات مشابه آن بپردازیم. ما قصد داریم داستانی احساسی را روایت کنیم که در آن شاهد حضور بزرگ‌ترین کارآگاه دنیا خواهیم بود. این فیلم تمام ویژگی‌های داستان‌های بتمن را شامل می‌شود که باعث علاقه‌مندی من به این ابرقهرمان در دوران کودکی‎‌ام شد.

در پایان، لازم به ذکر است که فیلم مورد انتظار The Batman از تاریخ چهارم مارس سال ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) در سینماها اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا