ساخت دومین اسپین‌آف The Batman در دستور کار قرار گرفته است

این اثر یک سریال خواهد بود

دومین اسپین‌آف The Batman

وب سایت Variety در جدیدترین گزارش اختصاصی خود اعلام کرد ساخت دومین اسپین‌آف The Batman در دستور کار سرویس HBO Max قرار گرفته است.

تقریبا تمامی شخصیت‌های مهم DC Extended Universe فیلم اختصاصی خود را دریافت کرده‌اند یا پروژه اختصاصی‌شان در دست ساخت قرار دارد. این گزاره در یک برهه زمانی برای بتمن صدق می‌کرد. وارنر و دی‌سی فیلمز سال‌ها پیش تصمیم گرفته بودند جدیدترین اقتباس سینمایی شوالیه تاریکی را ساخته و در آن، نسخه بن افلک (Ben Affleck) بروس وین را بیشتر از قبل مورد کندوکاو قرار دهند. همه چیز برای ساخته شدن The Batman مهیا بود که افلک دچار مشکلات روحی شد. او نخست از کارگردانی و سپس از ایفای نقش اصلی انصراف داد. در پی این اتفاق، نه تنها کارگردان و بازیگر جایگزین معرفی شدند، بلکه فیلمنامه تغییر کرد.

The Batman قرار بود بخشی از دنیای سینمایی دی‌سی باشد اما شرایط پس از اضافه شدن مت ریوز (Matt Reeves) به پروژه تغییر کرد. داستان فیلم حالا در زمین شماره ۲ جریان داشته و حول محور نسخه متفاوتی از بروس وین می‌چرخد. او یک سالی است که فعالیت‌های خود به منظور مبارزه با تبهکاری و جنایت را آغاز کرده و هنوز از مهارت و تجربه کافی برخوردار نیست. با این حال، درگیر یک پرونده پیچیده می‌شود. بروس وین در جریان ماجراجویی خود نه تنها با شخصیت‌های مختلف مانند جیمز گوردون همکاری می‌کند، بلکه باید مقابل ابرشرورهای مشهوری از جمله پنگوئن بایستد.

وب سایت Variety اخیرا یک گزارش اختصاصی و جدید منتشر و در آن اعلام کرد ساخت دومین اسپین‌آف The Batman آغاز شده است. طبق آنچه در متن آمده، این اثر یک سریال بوده، قدرت گرفتن پنگوئن در گاتهام را به تصویر کشیده و از طریق سرویس استریم HBO Max پخش خواهد شد. نویسنده متن همچنین گفت پروژه جدید وارنر و دی‌سی هم اکنون در فاز اولین تولید قرار دارد اما دست‌اندرکاران به سراغ کالین فارل (Colin Farrell) رفته و به او پیشنهاد داده‌اند نقش پنگوئن را ایفا کند؛ نقشی که در The Batman بر عهده داشته است. در ادامه مطلب آمده هنوز قرارداد نهایی میان فارل و سازندگان سریال انعقاد نشده و لارن له فرانک (Lauren LeFranc) وظیفه آماده‌سازی فیلمنامه را به دوش می‌کشد. در پرونده هنری له فرانک نام آثاری مانند Agents of S.H.I.E.L.D دیده می‌شود.

دومین اسپین‌آف The Batman
تصویری از پنگوئن در فیلم جدید بتمن

اگرچه The Batman هنوز از راه نرسیده و حتی منتقدان پای تماشایش ننشسته‌اند، به نظر می‌رسد وارنر و دی‌سی نسبت به عملکرد آن اطمینان کامل دارند؛ زیرا سریال اختصاصی پنگوئن دومین اسپین آفی است که بر اساس این فیلم ساخته می‌شود. استودیوهای آمریکایی قبلا اعلام کرده بودند مشغول ساخت یک سریال بوده و در آن تمرکز خود را روی اداره پلیس گاتهام قرار خواهند گذاشت. اطلاعات رسمی چندانی از اثر مزبور موجود نیست اما طبق گزارش‌های غیررسمی، Arkham به عنوان نام موقت انتخاب شده است. این موضوع نشان می‌دهد تیمارستان آرخام نقشی مهمی در سریال خواهد داشت.

کالین فارل، تنها شخص مشهوری نیست که یکی از نقش‌های فیلم The Batman را ایفا می‌کند. رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، زوئی کرویتز (Zoë Kravitz)، پل دینو (Paul Dano)، اندی سرکیس (Andy Serkis) و جفری رایت (Jeffrey Wright) به ترتیب به عنوان بروس وین، سلینا کایل، ریدلر، آلفرد پنی ورث و جیمز گوردون جلوی دوربین می‌روند. در ضمن، دومین تریلر این اثر مورد انتظار در DC DanDome 2021 به نمایش گذاشته خواهد شد؛ رویدادی که راس ساعت ۵:۳۰ بعد از ظهر روز شنبه ۲۴ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ اکتبر) پخش می‌شود.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس سینمایی بتمن از تاریخ ۱۳ اسفند سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۴ مارس سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا