آیا رابرت پتینسون در سریال اسپین آف فیلم The Batman حاضر خواهد شد؟

جرم در گاتهام ادامه دارد..

رابرت پتینسون در سریال اسپین آف فیلم The Batman

رابرت پتینسون (Robert Pattinson)، بازیگر نقش شخصیت بتمن (Batman)، ممکن است تا در سریال اسپین آف فیلم The Batman حضور داشته باشد.

فیلم The Batman تقریبا اولین اثر سینمایی دی سی (DC) بود که داستانی جدید را خارج از هرج و مرج جهان سینمایی دی سی (DCEU) به تصویر می‌کشید. شوالیه تاریکی مجددا در این فیلم به دنیای سینما بازگشته بود و اینبار، رابرت پتینسون، نقش این شخصیت فوق‌العاده محبوب را بازی می‌کرد. همچنین این فیلم با اینکه به کلی از سایر آثار دنیای سینمایی دی سی جدا بود، توانست نظر طرفداران را به خود جلب کند؛ موردی که باعث تمدید آن برای چند دنباله دیگر و همچنین یک سریال اسپین آف، به نام The Penguin شد.

ازوالد کابلپات (Oswald Cobblepot) یا همان پنگوئن، در فیلم The Batman به عنوان یکی از مجرمان شهر گاتهام (Gotham) معرفی شد و کولین فارل (Colin Farrell) توانست تقش این شخصیت را با هنرمندی خود نمایش بگذارد. به همین ترتیب نیز سریالی تحت عنوان The Penguin ترتیب داده شده تا داستان این شخصیت از یک مجرم پایه، تا کسی که بخش بزرگی از جنایت‌ها و معامله‌های گاتهام را در دست خود دارد، روایت شود.

با این وجود، اخیرا شایعه‌ای پخش شده که طبق آن، گفته می‌شود قرار است تا رابرت پتینسون، در این اسپین آف فیلم The Batman حضور داشته باشد. به هر حال سریال The Penguin در همین جهان روایت می‌شود و به همین ترتیب نیز ممکن است بتمن یا حتی کت وومن (Cat Woman) در آن حضور داشته باشند. این در حالی است که احتمال وقوع چنین اتفاقی، بسیار بالا خواهد بود.

در حال حاضر، اعلام شده که فیلم The Batman 2 برای اکران در سال ۲۰۲۵ در نظر گرفته شده و پیش از آن، سریال The Penguin پخش خواهد شد. داستان این سریال درست چند هفته بعد از وقایع فیلم The Batman رخ می‌دهد؛ جایی که پس از مرگ کارمین فالکن (Carmine Falcone)، حال دریچه‌ای برای تصاحب قدرت در شهر گاتهام باز شده و افرادی مانند پنگوئن می‌توانند از این موقعیت سواستفاده کنند.

با این حال اگر قرار باشد تا پنگوئن در شهر گاتهام کارهایی مرتبط با خلاف یا اموال مردم انجام بدهد، قاعدتا سر و کله بتمن و حتی بروس وین (Bruce Wayne) یپدا خواهد شد. با این وجود، هیچ بعید نیست که سازندگان اصلا بتمن را با مسائل مربوط به این فیلم درگیر نکنند و از دیگر ابرقهرمانان شهر برای قرار گرفتن در مقابل پنگوئن استفاده کنند. همچنین در نظر داشته باشید که این سریال اسپین آف فیلم The Batman زمینه را برای فیلم بعدی این سری فراهم می‌کند و به عبارتی، حداقل در صحنه پس از تیتراژ یا قسمت‌های آخر ممکن است شاهد حضور بتمن در آن باشیم.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا