1%
  • 0/10

آیا استودیو وارنر ساخت اسپین آف بتمن را متوقف کرد؟

سربی کلاه پنگوئن

آیا استودیو وارنر ساخت اسپین آف بتمن را متوقف کرد؟ ۰ ۰۱ تیر ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ساخت اسپین آف بتمن

چندماه پیش تایید شد که ساخت اسپین آف بتمن با بازی رابرت پتینسون در دست استودیو وارنر است، اما جدیدا وارنر به دلیل اعتصاب نویسندگان ساخت را متوقف کرده است. Batman Crime Saga ساخت مت ریوز (Matt Reeves) قرار بود با اسپین آفی از پنگوئن (The Penguin) ادامه پیدا کند که داستان آزوالد کابلپات (Oswald Cobblepot) با بازی کالین فارل (Colin Farrell) را در روند جنایتکار اعظم شدن گاتهام دنبال می‌کند. 

زمان رسمی انتشار این سریال به صورت عمومی اعلام نشده بود، اما انتظار می‌رفت این سریال در سال ۲۰۲۴ به نمایش درآید. طبق گزارش جدیدی از رسانه Deadline، استودیو وارنر (Warner Bros) به دلیل اعتصاب نویسندگان، ساخت سریال The Penguin را متوقف کرده است؛ این در حالیست که ساخت بسیاری از سریال‌های دی سی هم به همین دلیل متوقف شده‌اند و احتمالا بعد از به پایان رسیدن اعتصابات، ساخت این اسپین آف ادامه پیدا می‌کند. معمولا متوقف شدن ساخت سریال به نظر جالب نیست و به روند تولید صدمه وارد می‌کند، اما شاید این توقف برای سریال The Penguin آنقدرها هم بد نباشد. 

از اول تایید ساخت هیچ تاریخی برای انتشار این سریال مشخص نشده بود، به همین دلیل طرفداران زیاد درگیر تاریخ پخش و تاخیر در ساخت این سریال نخواهند شد. به علاوه، با توجه به اینکه از شروع فیلم‌برداری و ساخت اسپین آف بتمن تا زمان متوقف شدنش حدود سه ماه فرصت بود، احتمالا چیز خاصی برای فیلم‌برداری نمانده باشد. برای مثال، ساخت فصل دوم سریال Loki پنج ماه طول کشید؛ بنابراین زمانی که سریال The Penguin تولید خود را از سر بگیرد، احتمالا فقط چند هفته برای فیلمبرداری این سریال صرف می‌شود و تولید این سریال به اتمام می‌رسد. همچنین با توجه به اینکه فیلم The Batman Part II تا اواخر سال ۲۰۲۵ منتشر نمی‌شود، به نظر نمی‌رسد که استودیو DC نیازی داشته باشد که برای تکمیل خط زمانی این سریال عجله کند.

انتظار می رود ساخت اسپین آف بتمن در سال ۲۰۲۴ به اتمام رسیده و اکران شود، اما با توجه به نامشخص بودن زمان اعتصاب نویسندگان، این تاریخ ممکن است به تعویق بیفتد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments