یکی از دستیاران بتمن احتمالاً در The Batman 2 حضور دارد

بتمن اینبار تنها نیست

یکی از دستیاران بتمن احتمالاً در The Batman 2 حضور دارد سورنا رضایی ۳ ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
دیک گریسون در The Batman 2

یکی از افشاگرهای فعال در حوزه فیلم و سریال اخیراً بار دیگر تاکید کرده حضور دیک گریسون در The Batman 2 صحت دارد.

ریبوت مجموعه فیلم‌های بتمن (Batman) با نام The Batman سال گذشته میلادی روی پرده نقره‌ای آمد. این اثر که مت ریوز (Matt Reeves) را روی صندلی کارگردانی خود داشت، موفق شد از پس انتظارات برآمده و نه تنها فروش بالایی را به ثبت برساند، بلکه بازخوردهای مثبتی را دریافت کند. دستیابی به همین موفقیت‌ها باعث شد دی سی و وارنر ساخت قسمت دوم را در دستور کار خود قرار دهند.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعات رسمی‌ای از The Batman – Part II در دسترس نیست اما افشاگرها اعلام کرده‌اند کلی فیس در دنباله حضور خواهد داشت. طبق گمانه زنی‌ها، خبری از قابلیت تغییر شکل نخواهد بود و بازیل کارلو بعنوان یک بازیگر فیلم‌های درجه ب (فیلم‌هایی که با بودجه پایین ساخته می‌شوند) به تصویر کشیده می‌شود. کارلو در کمیک بوک‌ها پس از اینکه پی می‌برد یکی از فیلم‌های مشهورش بدون حضور او بازسازی خواهد شد، دست به قتل‌های سریالی می‌زند.

MyTimeToShineHello که بعنوان افشاگر فیلم و سریال در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارد، اخیراً تاکید کرد حضور دیک گریسون در کمیک بوک‌ها صحت دارد. در صورتی که این شخصیت را نمی‌شناسید، در سنین خردسالی شاهد مرگ والدینش بود. از آنجایی که بروس وین تجربه مشابهی در خردسالی داشت، تصمیم گرفت سرپرستی دیک را بر عهده بگیرد. گریسون در ابتدا بعنوان رابین به فعالیت ابرقهرمانانه پرداخته و پس از ورود به دوران جوانی، از هویت نایت وینگ استفاده کرد.

طبق شایعه‌ها، دیک گریسونی که در The Batman 2 معرفی می‌شود، تنها ۱۳ سال سن دارد. اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد، باید آن را تصمیمی غافلگیرکننده از سوی مت ریوز دانست. نسخه کمیک بوکی دیک در حالی که یک کودک بود فعالیت‌های ابرقهرمانانه خود را آغاز کرد؛ اتفاقی که به مرور زمان جنجال برانگیز شد زیرا برخی اعتقاد داشتند چرا بتمن باید از یک کودک برای مبارزه با تبهکاران استفاده کند؟

فیلم The Batman ابتدای سال آینده میلای جلوی دوربین می‌رود تا برای اکران از تاریخ ۱۱ مهر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۳ اکتبر سال ۲۰۲۵ میلادی) آماده شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا