آیا با ساخت فصل دوم Star Wars: The Bad Batch موافقت شده است؟

فصل اول هنوز به انتها نرسیده است

ساخت فصل دوم Star Wars: The Bad Batch

سرویس استریم دیزنی پلاس با انتشار یک بیانیه در وب سایت رسمی جنگ ستارگان ساخت فصل دوم Star Wars: The Bad Batch را تایید کرده است.

در حالی که مدت زیادی از اتمام Star Wars: The Clone Wars نمی‌گذرد، لوکاس‌فیلم و دیزنی پلاس از اسپین آف آن تحت عنوان Star Wars: The Bad Batch رونمایی کردند. داستان سریال جدید پس از اتمام The Clone Wars جریان داشته و درباره گروهی از کلون‌ها است که به واسطه جهش‌های ژنتیکی از مهارت بالایی در نبرد برخوردار هستند. از آن‌جایی که جنگ به اتمام رسیده، اعضای گروه The Bad Batch تصمیم می‌گیرند از امپراتوری کهکشانی جدا شده و به عنوان مزدور زندگی خود را ادامه دهند، به این امید که هدف تازه‌ای بیابند.

دیزنی پلاس با انتشار یک بیانیه در وب سایت رسمی جنگ ستارگان اعلام کرد ساخت فصل دوم Star Wars: The Bad Batch در دستور کار قرار دارد. چنین اتفاقی کاملا قابل‌پیش‌بینی بود. جدا از بازخوردهای مثبت از سوی منتقدان و مخاطبان، تعداد قابل‌توجهی از خط‌های داستانی سرانجامی نداشته و با روندی که سریال در پیش گرفته بود، طرفداران اطمینان داشتند دو قسمت برای جمع‌بندی کافی نیستند. در نتیجه، گمانه‌زنی‌هایی پیرامون ساخت قسمت‌های بیشتر به وجود آمده بود.

مایکل پل (Michael Paull) مدیر دیزنی پلاس و ESPN پلاس است. او درباره ساخت فصل دوم Star Wars: The Bad Batch گفت:

طرفداران مشتاقانه از صحنه‌های اکشن و درام موجود در سریال Star Wars: The Bad Batch استقبال کردند و ما هیجان زیادی برای گسترش دنیای انیمیشن‌های جنگ ستارگان داریم.

به عنوان سرویس استریمی که به فرنچایز جنگ ستارگان اختصاص داده شده، بی‌صبرانه منتظر فصل دوم این سریال انیمیشنی و محبوب هستیم.

دیو فیلونی (Dave Filoni) خالق سریال Star Wars: The Bad Batch به شمار می‌رود. او در بخش دیگری از بیانیه اضافه کرد:

تمام اعضای تیم انیمیشن لوکاس‌فیلم و من می‌خواهیم از دیزنی پلاس و طرفدارانمان بابت دادن فرصت برای به تصویر کشیدن ادامه داستان Star Wars: The Bad Batch تشکر کنیم.

فصل دوم Star Wars: The Bad Batch تنها محتوای متعلق به جنگ ستارگان نیست که برای دیزنی پلاس ساخته می‌شود. سریال The Book of Boba Fett در دسامبر سال جاری میلادی در دسترس قرار می‌گیرد و پس از آن احتمالا نوبت به Obi-Wan Kenobi می‌رسد که هم اکنون در فاز فیلمبرداری قرار دارد. به این موارد باید فصل سوم The Mandalorian را افزود که در آینده‌ای نزدیک جلوی دوربین می‌رود.

تاریخ انتشار فصل دوم Star Wars: The Bad Batch مشخص نیست اما می‌دانیم سال آینده میلادی مهمان خانه‌های طرفداران خواهد بود. در ضمن، در صورتی که نسبت به تماشای فصل اول مردد هستیم، توصیه می‌کنیم نقد آن به قلم آرمین باقری را مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا