تماشا کنید: تریلر فیلم The Adam Project منتشر شد + زیرنویس فارسی

ملاقات با کودکی

رایان رینولدز در تریلر فیلم پروژه آدم در زمان سفر کرده و با خود کودکی‌اش ملاقات می‌کند. The Adam Project جدیدترین اثر شبکه نتفلیکس بوده و هنرمندان محبوبی در آن به ایفای نقش می‌پردازند. پس از فرود تصادفی در سال ۲۰۲۲، خلبان سفر در زمان، آدام (رینولدز) خود کوچکتر خود (اسکوبل) و پدرش (مارک روفالو) را برای کمک به نجات جهان در سال ۲۰۵۰ استخدام می‌کند. آدام همچنین باید با گذشته خود کنار آمده و در حین مقابله با دردسرهای مولتی‌ورس آینده را نیز نجات دهد. 

جنیفر گارنر در نقش مادر آدام به همراه مارک روفالو در مراسم «13 Going on 30» شرکت می‌کند. همچنین کاترین کینر و زوئی سالدانا نیز در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازد.

رینولدز در رابطه با این اثر عنوان کرده است که داستان فیلم The Adam Project به گونه‌ای طرح شده است که هر شخصی می‌تواند با آن ارتباط یرقرار کند، داستانی که جزییات زندگی شخصی شخصیت اصلی را روایت کرده و طرفداران می‌توانند به شدت با آن همزادپنداری کنند. 

تریلر فیلم The Adam Project

او افزود:

از اینکه نتفلیکس متعهد به ساخت فیلم‌هایی مانند این با  داستان‌های اصلی بر اساس چیزی بیش از یک ایده است، سپاسگزارم و ما اکنون می‌توانیم این ایده‌ها را زنده کنیم. مخصوصاً فیلم‌هایی با این لحن که کمی قدیمی هستند و آرزوهای دهه ۸۰ را برآورده می‌کنند، به این معنی که در این فیلم اتفاق شگفت‌انگیزی یا حتی ماوراء طبیعی برای یک بچه می‌افتد، اما او تا وقت شام به خانه می‌آید، و والدینش از کار او سر در نمی‌آورند. و هیچ سرنخی ندارند این یک نوع فیلمسازی قدیمی، گرم و نوستالژیک است که من آن را دوست دارم.

فیلم مرد آزاد که از دنیای بازی‌های کامپیوتری الهام گرفته بود، در ۱۳ آگوست ۲۰۲۱ اکران شد و در ادامه به احیای گیشه پس از همه‌گیری ویروس کرونا برای استودیو قرن بیستم کمک کرد و ۳۳۱ میلیون دلار در سراسر جهان به دست آورد. این فیلم با واکنش مناسب منتقدان روبرو شد و اکنون نامزد دریافت جایزه بهترین جلوه‌های بصری در جشنواره اسکار است. به نظر می‌رسد حضور دوباره این بازیگر در یک فیلم تخیلی و فانتزی باری دیگر با توجه مخاطبین روبه‌رو شده و موفقیت دیگری را خواهد زد. این اثر در تاریخ ۱۱ ماه مارچ برابر با جمعه ۲۰ اسفندماه در نتفلیکس استریم خواهد شد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا