موسیقی بازی Tetris Effect تا اواسط خرداد منتشر خواهد شد

علاقه‌مندان می‌توانند دیسک فیزیکی موسیقی را هم خریداری کنند

موسیقی بازی Tetris Effect تا اواسط خرداد منتشر خواهد شد سید مجتبی محمودی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
موسیقی بازی Tetris Effect

استودیوی Enhance سازنده‌ی بازی تحسین‌شده‌ی Tetris Effect اعلام کرد که نهایت تا اواسط خرداد ماه موسیقی آن را به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی منتشر خواهد کرد.

عنوان Tetris Effect با خلاقیت کم‌نظیری که داشت، توانست فرم کلاسیک بازی تتریس را به تجربه‌ای کاملا خاص و متفاوت تبدیل کند که نتیجه‌اش، یکی از بهترین عناوین سال ۲۰۱۸ میلادی بود. یکی از عناصری که این بازی را عالی کرد، موسیقی آن است. هم‌اکنون نزدیک به یک سال و نیم از انتشار این بازی می‌گذرد، اما هنوز خبری از انتشار موسیقی‌های آن به صورت جداگانه نیست. خوشبختانه استودیوی سازنده برای کسانی که منتظر عرضه‌ی موسیقی‌ها هستند، خبر خوبی دارد.

استودیوی Enhance سازنده‌ی بازی Tetris Effect در توییتر اعلام کرد که موسیقی این بازی تا انتهای ماه جاری میلادی، یعنی نهایت تا اواسط خرداد ماه در دسترس قرار خواهد گرفت. این عرضه شامل هر دو نسخه‌‌ی دیجیتالی و فیزیکی (در قالب وینیل) می‌شود. نسخه‌ی فیزیکی را شرکت Limited Run Games عرضه خواهد کرد.

این استودیو در متن بیانیه‌ای که به این خاطر منتشر کرد، گفت که پاندمی ویروس کرونا باعث شد تا تولید و انتشار جداگانه‌ی موسیقی‌ها تا این موعد به تاخیر بیافتند. نسخه‌ی فیزیکی در دو نسخه عرضه می‌شود؛ اول در قالب دو دیسک که شامل ۱۷ قطعه‌ی محبوب بازی است و دوم پنج دیسک که نسخه‌ی محدود به حساب می‌آید و تمام ۴۰ قطعه را در خود دارد. صاحبان این نسخه‌ها ی کد برای دانلود نسخه‌ی کامل به صورت دیجیتالی دریافت خواهند کرد.

بازی Tetris Effect را می‌توانید روی رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 تجربه کنید. این اثر روی هر دو پلتفرم از هدست‌های واقعیت مجازی هم پشتیبانی می‌کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا