برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

کریستوفر نولان دلیل اصلی اکران فیلم TENET در موعد مقرر است

TENET تنها بلاک‌باستر امسال است که هنوز تاریخ اکران خود را تغییر نداده

کریستوفر نولان دلیل اصلی اکران فیلم TENET در موعد مقرر است ۰ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
کارگردان فیلم Tenet

فیلم TENET تنها بلاک‌باستر امسال محسوب می‌شود که هنوز تاریخ اکران خود را تغییر نداده است. به نظر می‌رسد، دلیل اصلی این امر، کریستوفر نولان، کارگردان و نویسنده فیلم باشد.

کریستوفر نولان، نویسنده و کارگردان فیلم TENET، از حامیان اصلی تماشای فیلم در سالن‌های بزرگ سینما است. او در آخرین یادداشت خود ضمن ابراز نگرانی بابت بسته شدن سینما‌ها و بیکار شدن افراد، به اهمیت تماشای فیلم‌های سینمایی در سالن‌های بزرگ و نقش حیاتی آن در زندگی اجتماعی خانواده‌های آمریکایی پرداخته است.

طبق آخرین صحبت‌های ریچارد گلفوند، مدیراجرایی برند IMAX، مشخص شد که کریستوفر نولان در تلاش است تا تاریخ انتشار فیلم جدید خود در تاریخ از پیش تعیین شده، حفظ کند. او توضیح داد:

من هیچ [کارگردانی] را در آمریکا نمی‌شناسم که بیشتر از کریستوفر نولان برای بازگشایی سینما‌ها و اکران فیلمش در تاریخ مقرر تلاش کند.

با استناد به اظهارات گلفوند، IMAX در تلاش است تا با افزودن ابزارهایی برای کار از راه دور، اطمینان حاصل کند که تعدادی از کارمندان کلیدی بتوانند با کاهش فشارکاری، فیلم TENET را در تاریخ مقرر به پرده سینما بیاورند.

راستش، فشار نولان برای عدم تاخیر در اکران فیلم، کمی غیرمسئولانه به نظر می‌رسد؛ به خصوص هنگامی که جهان دچار مبارزه با ویروس کرونا است و فعلا هیچ نشانه‌ای از کند شدن روند فراگیری آن وجود ندارد. اگر خیلی زود محدودیت‌ها کنار بروند، بازگشت به سینماها می تواند برای سلامتی افراد خطرناک باشد و باعث تسریع روند شیوع ویروس کرونا شود.

با این حال، هنوز زمان اکران فیلم Tenet تغییر نکرده و این فیلم از تاریخ ۱۷ جولای سال ۲۰۲۰ (۲۷ تیر ماه سال ۱۳۹۹) در سینماهای آمریکا اکران می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments