بالاخره هر چهار فصل سری The Walking Dead برای سوییچ هم عرضه شد

تمامی نسخه‌های این سری تا یک هفته‌ی دیگر به استیم باز خواهند گشت

سری The Walking Dead

شرکت Skybound Entertainment این هفته با انتشار فصل دوم و سوم از سری The Walking Dead برای سوییچ، تمام نسخه‌های این فرنچایز را برای کنسول هایبریدی نینتندو در دسترس قرار داده است.

پس از ماجراهای پر فراز و نشیبی که برای استودیوی Telltale پیش آمد و در نهایت منجر به تعطیلی آن شد، ساخت و انتشار سری The Walking Dead به شرکت اسکای‌باند محول گشت. این شرکت فصل اول و پایانی را برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر کرده بود، اما طرفداران منتظر بودند تا تمامی فصل‌ها برای کنسول شرکت نینتندو در دسترس باشد؛ اتفاقی که حالا به وقوع پیوسته است.

فصل دوم و سوم هر کدام با قیمت ۱۵ دلار در فروشگاه دیجیتالی نینتندو قرار دارند. البته عنوان فرعی The Walking Dead: Michonne در حال حاضر از این قافله جا مانده است و باید دید ناشر چه موقع در مورد انتشار آن برای سوییچ اقدام می‌کند.

خبر خوب دیگر این‌که هر چهار فصل از سری The Walking Dead تا یک هفته‌ی دیگر به فروشگاه استیم بازمی‌گردند. شرکت اسکای‌باند طی قراردادی با شرکت Epic Games تمام نسخه‌های این سری و کالکشنی با نام TWD: The Definitive Series را به طور انحصاری در استور اپیک گیمز قرار داده بود. حالا، با تمام شدن این قرارداد، این عناوین دوباره به استیم بازخواهند گشت.

شرکت Skybound Entertainment پنجشنبه‌ی این هفته، یک عنوان مخصوص واقعیت مجازی بر اساس این دنیای زامبی زده با نام The Walking Dead: Saints & Sinners در فروشگاه استیم منتشر خواهد کرد.

استودیوی تل‌تیل چند ماه پس از تعطیلی، توسط شرکت LCG Entertainment احیا شد و در اولین قدم، سری Batman: The Telltale Series را با یک استایل گرافیکی جدید مشابه TWD دوباره عرضه کرد. در مراسم The Game Awards 2019 مشخص شد که این استودیو روی فصل دوم بازی محبوب The Wolf Among Us کار می‌کند. استودیوی تل‌تیل با همکاری AdHoc Studio روی این پروژه کار می‌کند؛ استودیویی که توسط تعدادی از کارمندان سابق تل‌تیل تشکیل شده است و اعضای اصلی تیم سازنده‌ی فصل اول «گرگی در میان ما» بودند.


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

بالا