برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اطلاعات جدیدی از The Wolf Among Us 2 منتشر شد

روند ساخت The Wolf Among Us 2 چگونه پیش می‌رود؟

اطلاعات جدیدی از The Wolf Among Us 2 منتشر شد ۰ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
روند ساخت The Wolf Among Us 2

استودیوی تل‌تیل گیمز با انتشار یک بیانیه‌ی رسمی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت The Wolf Among Us 2 به اشتراک گذاشته است.

پس از اینکه نسخه‌ی کامل The Wolf Among Us در جولای سال ۲۰۱۷ میلادی عرضه شد، تل‌تیل گیمز می‌خواست تولید نسخه‌ی دوم را آغاز کند اما در آن برهه‌ی زمانی روی پروژه‌های مختلفی کار می‌کرد. در نتیجه، علی‌رغم تمایلی که در میان کارمندان استودیو و همچنین طرفداران وجود داشت، ساختش به تعویق افتاد. سه سال بعد، قسمت دوم گرگی در میان ما معرفی شد تا نهایتا در سال ۲۰۱۸ به بازار بیاید. شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و استودیوی آمریکایی نهایتا در سپتامبر ۲۰۱۸ تعطیل و ساخت پروژه‌ها هم متوقف شد.

ال‌سی‌جی اینترتینمنت چند سال بعد تل‌تیل گیمز را به همراه تعدادی از آی‌پی‌هایش خریداری کرد. اگرچه نام The Wolf Among در میان آی‌پی‌های خریداری‌شده وجود داشت اما خبری از ساخت دنباله نبود تا اینکه معرفی The Wolf Among Us 2 در The Game Awards 2019 به یکی از غافل‌گیری‌های مراسم تبدیل شد. تل‌تیر گیمز تنها نیست و ادهاک در روند ساخت مشارکت دارد. این استودیو را تعدادی از کارمندان قدیمی تل‌تیل گیمز تشکیل داده‌اند. در ضمن، شایعه‌ها از حضور TWUA2 در The Game Awards 2020 خبر می‌دادند اما چنین اتفاقی رخ نداد.

تل‌تیل گیمز با انتشار بیانیه‎‌ی رسمی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، اطلاعات جدیدی را از روند ساخت The Wolf Among Us 2 منتشر کرد تا بدین ترتیب، به نگرانی‌های طرفداران پاسخ داده باشد. به هر حال، یک سال از معرفی بازی می‌گذرد و طی ۱۲ ماه گذشته خبر خاصی که مخاطبان را به آینده امیدوار کند منتشر نشد. در ادامه می‌توانید متن بیانیه را مشاهده کنید:

یک سال پیش، با اعلام خبر اینکه در مرحله‌ی پیش تولید قسمت جدید The Wolf Among Us قرار داریم جامعه‌ی گیم را غافل‌گیر کردیم. تیم توسعه از آن زمان سخت مشغول بوده تا بتواند یکی از عناوین کلاسیک تل‌تیل گیمز را برگرداند. اواسط سال جاری میلادی Telltale Batman Series Shadow Edition را در دسترس قرار دادیم و بعد از آن هم Strong Bad’s Cool Game for Attractive People ،Wallace & Gromit: The Curse of the Were-Rabbit و Telltale Texas Hold’em را بازنشر کردیم.

می‌دانیم برای شنیدن اخبار بیشتر از The Wolf Among Us 2 هیجان‌زده هستید. ما لحظه‌شماری می‌کنیم تا زمان مناسب فرا رسیده و این کار را انجام دهیم. در حال حاضر چیزی نمی‌توانیم بگوییم جز اینکه می‌خواهیم کل فصل را یکجا تولید کنیم. باید کارهای زیادی را قبل از انتشار هر گونه خبری سر و سامان دهیم. در پاسخ به سوال‌هایتان پیرامون دیگر عناوین تل‌تیل گیمز باید بگوییم امتیاز ساخت نسخه‌های جدید بعضی از آن‌ها به صاحبان اصلی بازگردانده شد و سرنوشتشان دیگر در دستان ما نیست.

ما خودمان را وقف میراث تل‌تیل گیز در ارائه‌ی بازی‌های داستان‌محور کرده‌ایم. به ما اعتماد کنید. وقتی زمانش فرا برسد، صحبت‌های زیادی درباره‌ی The Wolf Among Us 2 انجام خواهیم داد.

قسمت دوم The Wolf Among Us برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. از آن‌جایی که این بازی از یک سال پیش در دست توسعه قرار داشته، احتمال می‌رود با یک بازی میان نسلی طرف باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments