یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس کاربران Xbox و استیم قرار گرفت

فرصت را از دست ندهید!

یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰، هم‌اکنون به صورت رایگان در دسترس کاربران Xbox و استیم قرار گرفت نریمان هروی ۰ ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
دانلود رایگان بازی Tell Me Why

هم‌اکنون می‌توانید هر سه چپتر بازی تحسین‌شده‌ی Tell Me Why را به مدت یک ماه روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس و استیم به رایگان دریافت نمایید.

اگر از طرفداران بازی‌های ادونچر باشید، قطعا نام بازی Tell Me Why آخرین ساخته‌ استودیو Dontnod به گوش شما خورده است. این بازی همین الان روی فروشگاه‌های استیم و Microsoft Store به شکل رایگان تا انتهای ماه ژوئن (مصادف با 9 تیر) به شکل رایگان موجود خواهد بود. مدتی پیش اولین چپتر بازی Tell Me Why به شکل رایگان در دسترس قرار گرفت و اکنون نیز می‌توانید هر سه چپتر این بازی را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای، تجربه کنید.

لازم به گفتن است که این بازی به دلیل ماه Pride که دیروز آغاز شد، رایگان شده است. این بازی حول محور یک شخص ترنس به نام Taylor می‌گردد که به کمک خواهر دوقلوی‌ خود به نام Ashley به گشت‌و‌گذار و ماجراجویی در شهر خود و برسی اتفاقی خاص که حدود ده سال پیش رخ داده است، می‌پردازد. استودیوی Dontnod خبر رایگان شدن این بازی را در یک توییت به شکل زیر اعلام کرد:

برای ارج نهادن به ماه Pride بازی Tell Me Why روی کنسول‌های ایکس‌باکس، ویندوز ۱۰ و استیم تا انتهای ماه ژوئن به شکل رایگان در دسترس خواهد بود.

این عمل در واقع یک کار زیبا و پسندیده از سوی یکی از بهترین توسعه‌دهندگان بازی‌های روایت‌محور به شمار می‌رود و هر کسی که علاقه‌ای به بازی‌های داستانی دارد باید بی‌معطی از این فرصت استفاده کند و با تجربه‌ی این بازی، هدیه‌‌ی استودیوی Dontnod را بپذیرد.

نظر شما در مورد بازی Tell Me Why چیست؟ آیا این بازی را پیش از این تجربه کرده‌اید؟ آیا هم‌اکنون فرصت را غنیمت شمرده و این بازی را به رایگان، دانلود و تجربه می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را در مورد این بازی با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا