اطلاعاتی از بخش داستانی Tekken 8 منتشر شد

بخش داستانی بزرگتر از Tekken 7

اطلاعاتی از بخش داستانی Tekken 8 منتشر شد عرفان بدری ۰ ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ اخبار بازی
بخش داستانی Tekken 8

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) به تازگی اطلاعاتی در رابطه با بخش داستانی Tekken 8 به اشتراک گذاشته و همچنین فاش کرده که قرار است این حالت نسبت به بخش داستانی بازی Tekken 7 بزرگتر باشد.

سال ۲۰۲۳ یکی از سال‌های بزرگ و هیجان‌انگیز برای طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای بود. شرکت کپکام (Capcom) در این سال بازی Street Fighter 6 را منتشر کرد که توانست پس از مدتی طولانی دوباره رضایت طرفداران را جلب کند. همچنین به‌زودی نیز ندررلم استودیوز (NetherRealm Studios) بازی مورد انتظار Mortal Kombat 1 را عرضه می‌کند که قرار است مجموعه خود را ریبوت کند. در کنار این دو مجموعه بزرگ، جای سری Tekken خالی است که البته خیلی زود، در اوایل سال ۲۰۲۴ بازمی‌گردد.

حالا به تازگی اطلاعات جدیدی درباره بخش داستانی Tekken 8 منتشر شده است. این طور که گفته شده، داستان این عنوان پس از پایان بازی Tekken 7 اتفاق می‌افتد، جایی که کازویا میشیما (Kazuya Mishima) توانست یک بار برای همیشه هیهاچی میشیما (Heihachi Mishima) را شکست دهد. اکنون تنها عضو باقی مانده از نسل خونی میشیما، پسر کازویا، جین کازوما (Jin Kazuma) است و به نظر می‌رسد که بازی Tekken 8 نیز در حال زمینه‌چینی برای رویارویی سرنوشت‌ساز این دو پدر و پدر است، البته مادر گمشده جین، جون کازوما (Jun Kazuma) نیز تا حدودی درگیر این داستان خواهد شد.

با چنین داستانی، قطعا بسیاری از طرفداران هیجان‌زده و مشتاق هستند، با این حال بسیاری از طرفداران نیز نگران این موضوع هستند که شاید بخش داستانی این عنوان نیز مانند بازی Tekken 7 باشد. اکنون کارگردان بازی Tekken 8، کوهی ایکدا (Kohei Ikeda) و تهیه‌کننده بخش بازاریابی آن، نائویا یاسودا (Naoya Yasuda) مصاحبه‌ای با رسانه فامیتسو (Famitsu) داشته‌اند که در آن درباره حالت داستانی این عنوان مود انتظار صحبت کردند. این دو تائید کردند که با توجه به بودجه بسیار بزرگتری که نسبت به Tekken 7 برای این عنوان در نظر گرفته شده، حالت داستانی Tekken 8 نسبت به Tekken 7 بسیار بزرگتر خواهد بود.

یاسودا همچنین گفت که زمانی که از بودجه‌ای که برای ساخت حالت داستانی Tekken 8 مطلع شد، بسیار خوشحال شد. ایکدا نیز گفت از حجم محتوایی که برای این بخش در نظر گرفته شده، شوکه شده و با توجه به حضور حداقل ۳۲ مبارز در این بازی، برای اتصال داستان آن‌ها در ذهنش مشکل داشت. البته او گفت که در بازی‌های مبارزه‌ای همه چیز درباره جذابیت شخصیت‌هاست و امیدوار است که تیم آن‌ها بتواند از این موضوع بیشترین بهره را ببرد.

بخش داستانی بازی Tekken 7 که از چهارده قسمت تشکیل شده بود، تنها حدود ۳ تا ۴ ساعت محتوا داشت که این موضوع باعث ناامیدی طرفداران شده بود. اکنون به نظر می‌رسد داستان Tekken 8 قرار است بسیار بزرگتر و سینمایی‌تر باشد. بازی Tekken 8 در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ (۶ بهمن ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا