استودیو Techland قصد دارد جزئیات بصری‌ تازه‌ای به Dying Light 2 ببخشد

تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست

استودیو Techland قصد دارد جزئیات بصری‌ تازه‌ای به Dying Light 2 ببخشد مهسا سپاهی ۰ ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Dying Light 2

با این‌که هنوز تاریخ انتشار دقیق Dying Light 2 مشخص نشده، استودیو Techland در مورد اضافه کردن سیستم ردیابی اشعه و ایجاد محیطی تاریک‌تر در بازی صحبت می‌کند.

به تازگی مدیر اجرایی شرکت بازیسازی تِک‌لند، Tomasz Szatkowski، اطلاعات جالبی از بازی Dying Light 2 و برنامه‌های این استودیو منتشر کرده است. او می‌گوید، تِک‌لند قصد دارد سیستم ردیابی اشعه را به این بازی اضافه کند تا جزئیات بصری با کیفیت‌تری را به کاربر ببخشد. ردیابی اشعه، تکنولوژی‌ای است که نورپردازی واقعی‌تری به بازی می‌دهد و حرکت نور از یک شیء، به شیء دیگر را دنبال می‌کند. این تکنولوژی در رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس وجود دارد.

به لطف سیستم ردیابی اشعه و توسعه‌ی نورپردازی بازی، تِک‌لند قصد دارد محدوده‌ی تاریکی بازی را افزایش دهد و جلوه‌ی جذاب‌تری در Dying Light 2 ایجاد کند. Szatkowski می‌گوید گرافیک این بازی اهمیت بالایی دارد و برای استودیو بسیار مهم است تا به جاه‌طلبی خود در این زمینه برسد و همین مسئله دلیل اولین پشتیبانی Techland از سیستم ردیابی اشعه محسوب می‌شود. همچنین، این شرکت قصد دارد با Nvidia در این زمینه همکاری داشته باشد.

قسمت دوم بازی Dying Light قرار بود بهار امسال منتشر شود اما به دلیل چشم‌اندازی که توسعه‌دهندگان بازی برای آن در نظر گرفته‌اند، این تاریخ عقب افتاد و هنوز زمان عرضه‌ی دقیق این عنوان اکشن نقش‌آفرینی مشخص نیست.

این بازی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا