امکان شخصی‌سازی تانک‌ها در بازی Battlefield V به‌زودی فراهم می‌شود

۳۷ آیتم مختلف برای ویرایش تانک‌ها به بازی اضافه خواهد شد

شخصی‌سازی تانک‌ها در بازی Battlefield V

استودیوی دایس (DICE)‌ چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که امکان شخصی‌سازی تانک‌ها در بازی Battlefield V چند روز آینده برای تمامی بازیکنان فراهم می‌شود.

جدا از شخصی‌سازی شخصیت‌ها، ویرایش تانک‌ها بر اساس سلیقه‌ی کاربر یکی از ویژگی‌های پرطرفدار در بازی‌های جنگی به شمار می‌رود که متاسفانه اثر Battlefield V از آن بی‌بهره بود! البته، استودیوی دایس پیش از انتشار نسخه‌ی پنجم سری بتلفیلد، به همه‌ی هواداران دو آتیشه‌ی مجموعه وعده داده بود که امکان ویرایش و شخصی‌سازی تانک‌ها در این بازی فراهم خواهد شد. حال که نزدیک به دو سال از عرضه‌ی این عنوان می‌گذرد و در طول این مدت خبری از این قابلیت نبود، اما به نظر می‌رسد که انتظار بازیکنان به پایان رسیده و این ویژگی طی هفته‌ی آینده در قالب یک به‌روزرسانی رایگان به بازی اضافه خواهد شد.

به بیان دقیق‌تر، در حالی که قابلیت شخصی‌سازی تانک‌ها از مدت‌ها پیش با برچسب «به‌زودی» در منوی اصلی بازی به چشم می‌خورد، اما استودیوی دایس چندی پیش در پیامی اعلام کرد که با انتشار آپدیت شماره ۶.۲ اثر Battlefield V در هفته‌ی جاری، سرانجام این ویژگی به بازی اضافه می‌شود که بازیکنان از طریق منوی اصلی می‌توانند علاوه بر شخصی‌سازی کاراکتر خود، آیتم‌های گوناگون تانک‌ها را نیز مطابق سلیقه‌ی خود تغییر دهند. بر اساس گفته‌ی سازندگان، شما با استفاده از Company Coin و یا Battlefield Currency که هر دو پول درون بازی برشمرده می‌شود، می‌توانید آیتم‌های مختلف شخصی‌سازی تانک‌ها را خریداری و از چرخ‌ها گرفته تا پوسته‌ی تانک را طبق نظر و علاقه‌ی خود ویرایش کنید.

در حال حاضر، این به‌روزرسانی در مجموع ۳۷ آیتم مختلف شخصی سازی به بخش Company بازی شما اضافه می‌کند که در زمان دلخواه قادر به خرید آن‌ها خواهید بود. البته، بد نیست بدانید که تعدادی از این آیتم‌ها صرفا با استفاده از Company Coin در اختیار شما قرار می‌گیرند و برخی دیگر از ویژگی‌ها که به صورت «حماسی» یا همان Epic مشخص شده‌اند، فقط و فقط از طریق پول Battlefield Currency قابل خریداری خواهند بود. در ادامه، استودیوی دایس وعده داده که در آینده قطعه‌های جدیدی به منظور گسترش قابلیت شخصی‌سازی تانک‌ها راهی بازی خواهد شد که هنوز جزئیات چندان زیادی در این زمینه در دست نیست. در این میان، برخی از گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که به‌زودی امکان استتار و تغییر رنگ پوسته‌ی تانک بر اساس شرایط محیط میدان جنگ به بازی افزوده می‌شود. هرچند که این موضوع تا به امروز توسط استودیوی دایس تایید نشده است.

آپدیت جدید بازی صرفا به ویژگی شخصی‌سازی تانک‌ها خلاصه نشده و یک سری تغییراتی نیز در بخش Armory به وجود می‌آورد. افزون بر این، گفته شده که تعادل برخی از اسلحه‌ها دستخوش تغییراتی شده و به منظور ایجاد تعادل در گیم‌پلی، از قدرت تعدادی از اسلحه‌ها کاسته و به برخی دیگر اضافه شده است. در هر حال، مهم‌ترین محتوای این به‌روزرسانی، همان قابلیت شخصی‌سازی تانک‌ها است که از مدت‌ها پیش بسیاری از بازیکنان درخواست‌های متعددی مبنی بر اضافه شدن این ویژگی به بازی در سراسر فضای مجازی به چشم می‌خورد.

در پایان، شایان ذکر است که به‌روزرسانی ۶.۲ بازی Battlefield V در روز ۱۴ اسفند ماه امسال (چهارم ماه مارس سال جاری میلادی) توسط شرکت الکترونیک آرتز برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا