پنجره انتشار سریال Tales Of The Walking Dead اعلام شد

اولین پوستر از راه رسید

پنجره انتشار سریال Tales Of The Walking Dead

شبکه AMC به واسطه یک متن کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر پنجره انتشار سریال Tales Of The Walking Dead را اعلام کرده است.

انتقادهای طرفداران به ادامه‌دار شدن داستان و افت کیفی سریال نتیجه داد و AMC در سپتامبر سال گذشته اعلام کرد The Walking Dead را با فصل یازدهم به انتها می‌رساند. این سریال ترسناک و پسا آخرالزمانی نخستین بار در اکتبر ۲۰۱۰ روی آنتن رفت و طی مدت کوتاهی توانست توجه رسانه‌ها را به خود جلب کند. اثر فرانک دارابونت (Frank Darabont) همچنین به قدری در میان مردم محبوب شد که تاثیراتش روی فرهنگ عامه به وضوح دیده می‌شود. در ضمن، تقریبا همزمان با اعلام پایان واکینگ دد با فصل یازدهم خبر دیگری به صورت رسمی اعلام شد.

AMC در سپتامبر سال گذشته میلادی رسما اعلام کرد Tales Of The Walking Dead را در دست ساخت داشته و در آینده روی آنتن می‌برد. سریال مزبور پس از Fear The Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond سومین اسپین آف واکینگ دد بوده و قالب یک آنتالوژی را دارد. به بیان دیگر، هر کدام از قسمت‌ها شخصیت اصلی متفاوتی داشته و داستانی مستقل را روایت می‌کند. دست‌اندرکاران همچنین اعلام کردند مخاطبان حین تماشای اثر مزبور نه تنها با چهره‌های قدیمی تجدید دیدار خواهند داشت، بلکه با شخصیت‌های جدید آشنا خواهند شد.

AMC به واسطه یک متن بسیار کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر پنجره انتشار سریال Tales Of The Walking Dead را اعلام کرده است. سومین اسپین آف واکینگ دد در تابستان سال آینده میلادی (۲۱ جولای الی ۲۲ سپتامبر مصادف با ۳۱ خرداد الی ۳۱ شهریور سال ۱۴۰۱) از طریق AMC و سرویس استریم AMC Plus در دسترس قرار می‌گیرد. شبکه آمریکایی همچنین یک بیانیه مطبوعاتی برای وب سایت Variety ارسال کرده که شامل اطلاعات بیشتری از TOTWD می‌شود. طبق آنچه در متن آمده چنین پاول (Channing Powell) در کنار اسکات ام. گیمپل (Scott M. Gimple) به عنوان شوارنر انتخاب شده است. پاول با دنیای واکینگ دد غریبه نیست و قبلا به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده در ساخت The Walking Dead مشارکت داشت. گیمپل هم مدیر ارشد محتوای TWD است.

دن مک درموت (Dan McDermott) مدیر برنامه‌ریزی AMC Networks است. او در بخشی از بیانیه مطبوعاتی‌ای که برای وب سایت ورایتی ارسال شده، تاکید کرد Tales Of The Walking Dead مانند Twilight Zone و Black Mirror از پتانسیل بالایی برای داستانسرایی برخوردار است:

ما در این جهان پتانسیل زیادی برای روایت طیف گسترده‌ای از داستان‌های غنی و جذاب می‌بینیم. قالب آنتالوژی Tales Of The Walking Dead انعطاف‌پذیری‌ای به ما داده که نه تنها می‌توانیم طرفداران را راضی نگه داریم، بلکه قادر هستیم مخاطبان جدیدی را جذب کنیم، به خصوص روی سرویس‌های استریم.

طی سال‌های گذشته اشتیاق موجود برای قالب آنتالوژی را در سریال‌های Twilight Zone و Black Mirror دیده‌ایم و هیجان زیادی داریم تا تجربه مشابهی را برای طرفداران در این جهان منحصربفرد و جذاب رقم بزنیم.

AMC روی یک اسپین آف دیگر با محوریت واکینگ دد کار می‌کند که اتفاقاتش حول محور کارول و دریل می‌چرخد. این پروژه در فاز اولیه ساخت بوده و هنوز چراغ سبز فیلمبرداری را دریافت نکرده است. آنجلا کانگ (Angela Kang) که در ساخت سریال اصلی مشارکت داشته، به عنوان شورانر روی اسپین آف کار می‌کند. در ضمن، پیش‌بینی می‌شود این اثر در سال ۲۰۲۳ میلادی روی آنتن برود.

فصل اول Tales Of The Walking Dead در قالب ۶ قسمت روی آنتن خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا