برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

لغو ساخت چند بازی معرفی نشده از سوی شرکت تیک تو اینتراکتیو

برای کاهش هزینه‌ها

لغو ساخت چند بازی معرفی نشده از سوی شرکت تیک تو اینتراکتیو ۱ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
لغو بازی تیک تو

شرکت تیک تو اینتراکتیو به تازگی از لغو ساخت چند بازی جدید و معرفی نشده خبر داده که البته از مجموعه‌های اصلی این کمپانی نیستند.

جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر تیک تو اینتراکتیو به تازگی با جمعی از مدیرها و سرمایه‌گذارهای این شرکت برگزار شد که در جریان این نشست، ضمن انتشار آمار و ارقام جدید از فروش بازی‌ها، جزئیاتی از برنامه‌ها و چشم‌اندازهای این ناشر سرشناس نیز در دسترس عموم قرار گرفت.

طبق اعلام کارل استالف، مدیر ارشد تیک تو، این شرکت به تازگی ساخت چند بازی جدید و معرفی نشده را لغو کرده است. به گفته او، دلیل اصلی این کنسلی، کاهش هزینه‌ها و تمرکز تیم‌های سازنده روی پروژه‌های مهم است تا این شرکت به موفقیت‌های مورد نظر دست پیدا کند. ظاهرا هیچ کدام یک از این پروژه‌ها مربوط به مجموعه‌های اصلی و پرطرفدار تیک تو نیستند. با این حال، نام این پروژه‌ها هنوز مبهم است.

کارل استالف در این زمینه توضیح می‌دهد:

اقدام‌های ما در راستای کاهش هزینه‌ها است. برای تحقق برنامه‌های خود، توسعه چند بازی معرفی نشده را متوقف کردیم تا نیروها روی ساخت مجموعه‌هایی که اعتقاد داریم می‌توانند به موفقیت‌های مورد نظر در زمینه تجاری و جلب نظر منتقدها دست پیدا کنند، متمرکز شوند. هیچ یک از این بازی‌ها مربوط به فرنچایزهای اصلی نیستند و تاثیری در رشد ما در آینده نداشتند.

تیک تو اینتراکتیو در ابتدای سال جاری میلادی اعلام کرده بود که تا سال ۲۰۲۷ میلادی ۵۲ بازی مختلف روانه بازار می‌کند. با این حال، این شرکت در گزارش اخیر خود مدعی است که تنها ۴۰ بازی تا پایان سال مزبور منتشر خواهد کرد. در واقع، خروج ۱۲ بازی از این برنامه لزوما به معنی لغو آن‌ها نیست؛ چرا که ممکن است عرضه برخی از این عناوین با تاخیر همراه شده باشند.

در همین حین، بهتر است بدانید که لینی گلدستون، مدیر ارشد مالی تیک تو اینتراکتیو، در پیامی اعلام کرد که در خصوص هزینه‌های عملیاتی، این شرکت به تازگی یک برنامه برای کاهش هزینه‌ها اجرا کرده در پی آن، انتظار می‌رود حدود ۱۵۵ میلیون دلار در هزینه سالانه شرکت صرفه‌جویی شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments