تاریخ انتشار احتمالی Tiny Tina’s Wonderlands توسط Take-Two Interactive مشخص شد

منتظر اطلاعات جدید از اسپین آف سری Borderlands باشید

تاریخ انتشار احتمالی Tiny Tina's Wonderlands

طرفداران سری Borderlands مدت‌های زیادی‌ست که از عنوان اسپین آف Tiny Tina’s Wonderlands بی خبر هستند. امروز این وضعیت تغییر کرده و ما از تاریخ انتشار احتمالی این عنوان مطلع شدیم.

استودیو Gearbox Software طی مراسم E3 سال جاری از عنوان Tiny Tina’s Wonderlands رونمایی کرد که در حقیقت یک اسپین آف از سری Borderlands است. طی مراسم معارفه و تریلر منتشر شده ما نتوانستیم اطلاعات زیادی کسب کنیم و استودیو توسعه دهنده به صحنه‌هایی کوتاه از شخصیت اصلی عنوان بسنده کرد. بااین حال آن‌ها اعلام کردند که این عنوان در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. حال با انتشار اطلاعات تازه، ما می‌توانیم تاریخ انتشار احتمالی این عنوان را حدس زده و عطش طرفدارن را کاهش (یا شاید افزایش) دهیم.

طبق خبر اخیر شرکت مادر استودیو Gearbox Software یعنی Take-Two Interactive، عنوان Tiny Tina’s Wonderlands به‌گونه‌ای برنامه ریزی شده که تا پیش از پایان سال مالی جاری این شرکت انتشار یابد. اگر به‌طور دقیق نگاه بیندازیم، سال مالی جاری این شرکت در پایان ماه مارس سال ۲۰۲۲، برابر با ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۱ اتمام می‌یابد، از همین رو ما باید منتظر انتشار عنوان Tiny Tina’s Wonderlands تا پیش از این تاریخ باشیم، بااین حساب این بازی احتمالا در بازه زمانی ۱ ژانویه ۲۰۲۲ برابر با ۱۱ دی ماه سال جاری شمسی الی ۳۱ مارس ۲۰۲۲ برابر با ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ انتشار خواهد یافت.

بازی Tiny Tina's Wonderlands اسپین آف سری Borderlands
شخصیت Tiny Tina در بازی Borderlands

گرچه مطلع بودن از بازه انتشار چنین عنوان مورد انتظاری بسیاری خوش‌آیند بوده، ما تابدین لحظه هیچ تریلر یا عکس جدیدی از این بازی دریافت نکرده و به‌عبارت دیگر نمی‌دانیم با چگونه عنوانی سروکار داریم. بر خلاف اطلاعاتی که از منابع متفاوت فاش شده و به اطلاع ما رسیده، اطلاعات رسمی از طرف Gearbox Software و استودیوهای همکار بسیار ناچیز بوده و حتی تریلر معرفی منتشر شده بازی Tiny Tina’s Wonderlands نیز اطلاعات درخوری در اختیار ما قرار نمی‌دهد.

ما گمان داریم که انتشار این اطلاعات باعث صحبت کردن استودیو Gearbox Software نیز خواهد شد و انتظار داریم طی ماه‌های پیش‌رو انبوهی از اطلاعات درباره Tiny Tina’s Wonderlands در اختیار ما قرار گیرد. اگر این عنوان واقعا در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۲۲ منتشر شود، ما باید اطلاعات بسیاری بیشتری از این بازی دریافت کنیم، البته نباید احتمال مواجه شدن با تاخیر که این روزها امری بسیار طبیعی در دنیای بازی‌های ویدیویی‌ست را نادیده گرفت. به‌گفته استودیو Gearbox Software عنوان Tiny Tina’s Wonderlands برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد. شما چه انتظاراتی از بازی Tiny Tina’s Wonderlands دارید؟ فکر می‌کنید این عنوان تا چه میزان به سری Borderlands وابسته است؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا