1%
  • 0/10

شرکت Take Two یک بازی رونمایی نشده را تا پایان امسال منتشر خواهد کرد

فکر می‌کنید کدام بازی تیک‌تو تا پایان امسال منتشر خواهد شد؟

شرکت Take Two یک بازی رونمایی نشده را تا پایان امسال منتشر خواهد کرد ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
Take Two Interactive

شرکت تیک‌تو اینتراکتیو، مالک IPهای GTA، Red Dead Redemption و Borderlands احتمالا تا چند هفته‌ی آینده از یک بازی دیگر رونمایی خواهد کرد.

تیک‌تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، شرکت مادر راک‌استار و 2K گیمز یک بازی رونمایی نشده را تا قبل از آغاز سال 2020 میلادی روانه بازار خواهد کرد. استروس زلنیک، رییس شرکت تیک‌تو اینتراکتیو طی یک تماس تلفنی در رابطه با مسائل مالی شرکت خود، تایید کرد که این شرکت یک بازی معرفی نشده‌ی دیگر تا پایان سال مالی خود روانه بازار خواهد کرد.

سال مالی این شرکت آمریکایی در تاریخ 12 فروردین 99 (مصادف با 31 مارچ 2020 میلادی) تمام می‌شود؛ بنابراین مطمئنا می‌توان گفت که این بازی مبهم تا قبل از این تاریخ به بازار عرضه خواهد شد.

به هر حال، تیک‌تو دارای دو شرکت بازیسازی بسیار بزرگ به نام‌های 2K Games و Rockstar Games است. 2K گیمز که با ساخت بازی‌هایی مانند سری NBA 2K و یا XCOM خود را در دل بازیباز‌ها جای داده است و راک‌استار گیمز هم که نیازی به معرفی ندارد؛ سری بازی GTA و Red Dead از جمله آثار فاخر این شرکت بزرگ هستند.

بیشترین احتمالی که وجود دارد این است که تیک‌تو تا این تاریخ یکی از عناوین ورزشی که به واسطه 2K Games ساخته می‌شود را، به بازار عرضه کند؛ حتی اگر منظور زلنیک یک بازی ورزشی هم نباشد، نمی‌توان انتظار بازی جدیدی از سری GTA و یا Red Dead را داشت؛ چرا که به هیچ عنوان معقول نیست تیک‌تو اینتراکتیو چنین بازی‌هایی را فقط 10 ماه پیش از تاریخ انتشار آن، رونمایی کند.

از طرفی دیگر در 6 ماه اخیر، بازی GTA V موفق به فروش 6 میلیون نسخه‌ای شده است؛ این در حالی است که 6 ماه از انتشار بازی RDR 2 می‌گذرد و این بازی هم نزدیک به 24 میلیون نسخه فروش داشته است. بنابراین از هر نظر بعید به نظر می‌رسد که تیک‌تو به فکر عرضه نسخه‌های جدیدی از این دو IP باشد.

حدس و گمان‌ها در رابطه با بازی جدید شرکت تیک‌تو وجود دارد؛ اما بهترین کار این است که تا نشر اخبار رسمی تو Take-Two Interactive منتظر بمانیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments