برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بزرگ‌ترین بازی‌های تیک تو برای موبایل عرضه می‌شوند

منتظر چه عناوینی باشیم؟

بزرگ‌ترین بازی‌های تیک تو برای موبایل عرضه می‌شوند ۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

شرکت تیک تو اینتراکتیو همچنان در نظر دارد هرطور که شده، بزرگ ترین بازی های خود را برای پلتفرم موبایل منتشر کند.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت تیک تو اینتراکتیو با پرداخت ۱۲.۷ میلیارد دلار، شرکت زینگا را تصاحب کرد؛ قراردادی که از آن به عنوان دومین خرید بزرگ تاریخ صنعت بازی‌ها یاد می‌شود و در پی آن، فعالیت تیک تو در بازار بازی‌های موبایل را گسترش می‌دهد.

استراوس زلنیک، مدیرعامل شرکت تیک تو اینتراکتیو، به تازگی در جریان جلسه TD Cowen اعلام کرد که این کمپانی در حالی که بهترین فرنچایزهای بازی‌ها را در اختیار دارد، اما آن‌طور که باید و شاید در حوزه موبایل گیمینگ فعالیت نمی‌کند. به همین خاطر، به نظر می‌رسد که در آینده بازی‌های بزرگی از این ناشر برای موبایل ساخته و عرضه خواهد شد.

استراوس زلنیک در این زمینه توضیح می‌دهد:

من خیلی علاقه دارم که بتوانم یک بازی موبایل موفق را برای اساس آی‌پی‌های ارزشمند تیک تو معرفی کنم. تقریبا مطمئن هستم که ما می‌توانیم این کار را انجام دهیم.

مدیرعامل شرکت تیک تو اینتراکتیو در جریان این گفت‌وگو اشاره کرد که عرضه فرنچایزهای بزرگ برای پلتفرم موبایل لزوما با موفقیت بی‌چون و چرا همراه نمی‌شوند. بر اساس اظهارات او، دستیابی به موفقیت در این حوزه مربوط به بازی‌های بومی است. زلنیک در این حین به بازی Match Factory اشاره کرد که نمونه خوبی برای گفته‌های او تلقی می‌شود.

ناگفته نماند که استراوس زلنیک در بخشی از صحبت‌های خود اعلام کرد که ممکن است بازی موبایل این کمپانی شکست بخورد. او ضمن اشاره به اینکه شکست بازی‌ها هزینه‌های زیادی را برای تیک تو دربردارند، خاطرنشان کرد که این شرکت برای عرضه موفق بزرگ ترین بازی های خود برای موبایل هرکار که لازم باشد، انجام می‌دهد.

در حال حاضر جزئیاتی از برنامه‌ها و استراتژی‌های تیک تو اینتراکتیو برای فعالیت‌های این شرکت در پلتفرم موبایل در دسترس نیست، اما طبق گفته‌های فوق، به نظر می‌رسد که این ناشر سرشناس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با عرضه بازی های بزرگ خود برای موبایل، کسب‌وکار خود را تا حد امکان گسترش دهد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments