تایکا وایتیتی به‌عنوان بازیگر و تهیه کننده در سریال Our Flag Means Death ایفای نقش می‌کند

تایکا وایتیتی در نقش ریش سیاه ظاهر می‌شود

تایکا وایتیتی در نقش ریش سیاه

تایکا وایتیتی (Taika Waititi) همیشه به‌حضور در نقش‌های عجیب و درعین حال حضور در پشت صحنه و بازیگری به‌صورت همزمان معروف بوده است. با توجه به اخباری که اخیرا منتشر شده، باید شاهد حضور او در سریال Our Flag Means Death به عنوان یکی از بازیگران اصلی باشیم.

تایکا وایتیتی در نقش ریش سیاه (BlackBeard) دزد دریایی معروف قرن ۱۸ میلادی در سریال کمدی جدید شبکه HBO Max بانام Our Flag Means Death به‌دنبال غارت، چپاول و جنگ می‌رود. وایتیتی هنرمند بسیار فعال اهل کشور نیوزیلند طی سال‌های اخیر در فیلم‌ها و سریال‌‌های مستقل و با بودجه‌های بالای زیادی به‌عنوان بازیگر، کارگردان، نویسنده و تهیه کننده فعالیت کرده است. وایتیتی در سال ۲۰۱۷ وظیفه کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok را برعهده داشت و درحال حاضر به کارگردانی فیلم Thor: Love and Thunder که بخشی از داستان نیز نوشته قلم خود اوست مشغول است.

طبق خبر اخیر وبسایت The Wrap، وایتیتی به‌زودی به جمع بازیگران سریال کمدی دردست ساخت HBO Max ملحق خواهد شد و درعین حال به تهیه کنندگی در این سریال نیز می‌پردازد. وایتیتی در نقش ریش سیاه، شخصیتی حقیقی و دزد دریایی پرماجرا و پرهیاهوی اهل انگلیس ایفای نقش خواهد کرد که همیشه پای ثابت داستان‌های دزدان دریای بوده است. کارگردان این سریال آقای دیوید جنکینز (David Jenkins) اظهار کرد که وایتیتی شخصی عالی برای این نقش است. او در ادامه افزود:

ریش سیاه ما یک افسانه، عاشق، جنگجو، نابغه حرکات تاکتیکی، روحی شاعرانه و به‌احتمال قوی دیوانه است. تنها یک شخص می‌تواند چنین نقشی را بازی کند و آن شخص تایکا وایتیتی کبیر است. ما بیش از حد شگفت زده‌ایم که او این نقش را پذیرفته است.

گرت باسک (Garrett Basch) و دن هالستد (Dan Halstead) به‌عنوان دیگر تهیه کنندگان درکنار وایتیتی فعالیت خواهند کرد. وایتیتی در گذشته نیز به‌طور همزمان در نقش بازیگر و در نقش‌های پشت صحنه ظاهر شده و مشاهده او به‌عنوان بازیگر مسئله‌ای نیست که کسی را ازنو شگفت زده کند. بااین حال و باتوجه به کارنامه متعادل، گاهی روبه افت ولی درعین حال قوی، مشاهده وایتیتی در این نقش می‌ةواند بسیار شگفت انگیز باشد.

داستان سریال Our Flag Means Death برگرفته از داستان شخصیتی حقیقی یعنی استد بونت (Stede Bonnet) برگرفته شده است. بونت از اشراف زادگان قرن ۱۸ انگلیس بوده که از رفاه و حضور در جامعه اشراف زادگان صرف نظر کرده و راه دزدان دریایی را پیش گرفته است. ریس داربی (Rhys Darby) از همکاران وایتیتی در Flight of the Conchords و Next Goal Wins در نقش بونت ظاهر خواهد شد.

داستان‌های دزدان دریایی و بیش از همه ریش سیاه در تمام دنیا طرفداران زیادی داشته و تلفیق این داستان‌ها با کمدی بدون شک می‌تواند محتوایی سرگرم‌کننده را در اختیار دوست‌داران فیلم و سریال قرار دهد. باید دید وایتیتی تا چه میزان می‌تواند نقش دیوانه وار ریش سیاه معروف را خوب بازی کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا