سیلوستر استالونه ایده‌هایی برای قسمت بعدی راکی دارد

اما احتمالا در قسمت سوم Creed حضور نخواهد داشت

قسمت بعدی راکی

سیلوستر استالونه بازیگر مشهور هالیوود که بیش از هر چیز به خاطر ایفای نقش شخصیت «راکی بالبوا» شهرت دارد، می‌گوید که ایده‌هایی برای قسمت بعدی از فیلم‌های راکی دارد.

سری فیلم‌های راکی با هنرنمایی استالونه، به عنوان یکی از مشهورترین سری فیلم‌های سبک ورزشی در تاریخ سینما شناخته می‌شود. آخرین حضور استالونه در نقش راکی بالبوا به فیلم‌های Creed بر می‌گردد. در این فیلم‌ها راکی بازنشسته به عنوان مربی، تصمیم می‌گیرد تا پسر «آپولو کرید» دوست قدیمی خود را تعلیم دهد. استالونه به خاطر ایفای این نقش در قسمت اول Creed در سال ۲۰۱۵ میلادی نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین نقش مکمل مرد در مراسم اسکار شد.

آیا سیلوستر استالونه دوباره برای ایفای نقش راکی باز می‌گردد؟ هنوز نمی‌دانیم، ولی غیرممکن هم نیست. استالونه به‌تازگی طی یک پرسش و پاسخ در لایو اینستاگرام، در جواب یک مخاطب که از او درباره‌ی حضور دوباره در نقش راکی پرسید و این‌که آیا قسمت دوم Creed آخرین هنرنمایی او در این نقش بوده است یا خیر، گفت:

خب، من درباره‌ی فیلم Creed اعتقاد دارد که ممکن است، بله. اما من هر هرگز به یک ادامه از راکی نه نمی‌گویم، چرا که من ایده‌هایی دارم.

با توجه به این صحبت استالونه، به نظر می‌رسد که او در قسمت سوم Creed حضور نخواهد داشت. از آن سو اما امیدوار است که قسمت بعدی راکی ساخته شود و او دوباره این نقش را ایفا کند. فیلم سینمایی Creed 3 در حال حاضر در مراحل اولیه‌ی تولید قرار دارد و Zack Baylin نویسنده‌ی فیلم King Richard نگارش فیلمنامه‌ی آن را بر عهده گرفته است. این‌که آیا استالونه در این اثر حضور خواهد داشت یا خیر، چیزی‌ست که در آینده متوجه خواهیم شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا