ستاره فیلم Creed 3 از احتمال ساخت چندین دنباله برای این فیلم خبر داد

آدونیس کرید دوباره وارد رینگ می‌شود

ستاره فیلم Creed 3

مایکل بی جردن (Michael B. Jordan)، کارگردان و ستاره فیلم Creed 3، در مصاحبه اخصاصی با اسکرین رنت (Screen Rant) آینده‌ای درخشان را برای این مجموعه فیلم‌ها پیش‌بینی کرد.
سه‌گانه Creed درباره آدونیس، پسر آپولو کرید (Apollo Creed)، است که با کمک راکی بالبوآ (Rocky Balboa) راه پدرش را ادامه می‌دهد. در هر سه فیلم، شاهد حضور مایکل بی جردن در نقش آدونیس کرید هستیم که بی‌تردید مهم‌ترین نقش این هنرمند برجسته در کارنامه بازیگری او به شمار می‌رود.

ستاره فیلم Creed 3 درباره این فرانچایز چه می‌گوید؟

اخیرا در مصاحبه‌ای که با جردن داشتیم، او به ما گفت که مجموعه Creed چندین دنباله دیگر هم خواهد داشت. جردن توضیح داد: «این جهان سینمایی، همچنان در حال رشد و گسترش است. برنامه ما این است که در فیلم‌های بعدی، تعداد بیشتری از اعضای خانواده کرید را وارد داستان کنیم. داستان فوق‌العاده‌ای می‌شود.»
سه‌گانه Creed، فرنچایز محبوب راکی (Rocky) را با شخصیت‌های جدیدی مانند آدونیس کرید و ویکتور دراگو (Viktor Drago) احیا کرده است. علاوه بر این، زمینه را برای تعدادی از شخصیت‌ها فراهم کرده تا به طور بالقوه در مرکز داستان‌های خود قرار گیرند. بنابراین اگر آدونیس کرید بازنشسته شود یا زمین مبارزه را ترک کند، آن‌ها به جای او وارد رینگ خواهند شد. در این صورت، احتمالا آدونیس نقشی شبیه به راکی کهنسال خواهد داشت. راهنمایی یک بوکسور جوان تا زمان پیروزی او بر حریف.
فلوریان مونته‌آنو (Florian Munteanu) دوباره نقش ویکتور دراگو را در Creed 3 بازی می‌کند. در قسمت‌های بعدی، آدونیس می‌تواند به ویکتور کمک کند تا قهرمانی شود که همیشه آرزویش را داشته است. این شاید یکی از بهترین ایده‌ها باشد. زیرا ویکتور شخصیت پیچیده‌ای است و داستان زندگی او قطعا برای مخاطبان، جذاب خواهد بود.
ساخت اسپین‌آفی درباره دام اندرسون (Dame Anderson) نیز ایده دیگری است که بدون شک، طرفداران از آن استقبال می‌کنند. دام اندرسون با بازی جاناتان میجرز (Jonathan Majors)، رقیب آدونیس در فیلم Creed 3 و یک اعجوبه مشت‌زنی است که دوست دوران کودکی آدونیس هم بوده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا