1%
  • 0/10

سیلوستر استالونه گزینه مدنظرش برای بازیگر جدید رمبو را معرفی کرد؛ ستاره محبوب این روزها!

او از دلایلش برای انتخاب چنین بازیگری می‌گوید

سیلوستر استالونه گزینه مدنظرش برای بازیگر جدید رمبو را معرفی کرد؛ ستاره محبوب این روزها! ۱ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
بازیگر جدید رمبو

سیلوستر استالونه در بخشی از مصاحبه اخیر خود دلیلش برای انتخاب رایان گاسلینگ بعنوان بازیگر جدید رمبو را فاش کرده است.

مجموعه فیلم‌های رمبو که در دهه ۸۰ میلادی از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بود، با اکران Rambo: Last Blood به ایستگاه پنجم رسید. این فیلم علیرغم بازخوردهای منفی کارشناسان توانست به فروش قابل قبولی دست یافته و سود اندکی را روانه جیب سازندگان خود کند. با این حال، لاینزگیت و میلنیوم مدیا هنوز به ساخت قسمت جدید چراغ سبز نشان نداده‌اند.

سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) اخیراً در برنامه The Tonight Show Starring Jimmy Fallon حضور یافت و گفتگویی دوستانه را با جیمی فالن (Jimmy Fallon) انجام داد. استالونه چندی پیش فاش کرده بود رایان گاسلینگ را گزینه بسیار خوبی برای انتخاب بعنوان بازیگر جدید رمبو می‌داند. از آنجایی که توضیحات چندانی را ارائه نداده بود، فالن از استالونه خواست دلایلش را برای چنین انتخابی بیان کند:

او را سر میز شام دیدم و کاملاً واضح است که متضاد یکدیگر هستیم. او خوش قیانه است و من نیستم. او گفت همیشه مجذوب رمبو بود و حتی لباس این شخصیت را می‌پوشید و به من مدرسه می‌رفت و مردم همیشه دنبالش می‌کردند و او هم می‌دوید. او بطور مداوم می‌گفت عاشق رمبو است.

پیش خودم گفتم این خیلی جالب است. اگر قرار باشد نقش را به بازیگر دیگری بسپارم، آن را به او به می‌سپاردم. چون عاشق شخصیت رمبو است.

فیلم Rambo: Last Blood را باید پایانی بر ماجراجویی‌های سیلوستر استالونه در نقش رمبو دانست. جدا از افزایش سن این بازیگر محبوب، داستان در رمبو: آخرین خون به یک جمع بندی می‌رسد. از همین رو، بنظر می‌رسد وقتش رسیده تا نقش رمبو به بازیگری جدید و جوانتر سپرده شود تا فیلم‌های تازه با حضور او ساخته شوند.

بازیگر مجموعه فیلم‌های رمبو و راکی در یکی از مصاحبه‌های خود به احتمال ساخت یک پیش در آمد اشاره کرده بود. سیلوستر استالونه گفته بود اگر پیش درآمد ساخته شود، بدون شک نقش رمبو را به فرد دیگری می‌سپارد. در ضمن، جان رمبو قبل از اعزام به جنگ ویتنام و در دوران نوجوانی یک ورزشکار بود.

بنظر شما، رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) می‌تواند رمبو خوبی باشد؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments