نقدهای فیلم The Expendables 4 منتشر شد؛ شدیداً فراموش شدنی

اکران بزودی آغاز می‌شود

نقدهای فیلم The Expendables 4 منتشر شد؛ شدیداً فراموش شدنی سورنا رضایی ۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ سینمای جهان
نقدهای فیلم The Expendables 4

از آنجایی که برخی از کارشناسان توانستند به تماشایش بنشینند، نقدهای فیلم The Expendables 4 در فضای مجازی منتشر شده است.

پس از اینکه قسمت سوم بی مصرف‌ها نتوانست مطابق انتظارها ظاهر شود، آینده این سری در هاله‌ای از ابهام قرار گرفت. با گذشت چند سال، لاینزگیت ساخت قسمت چهارم را در دستور کار قرار داد اما سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) بدلیل اختلاف نظر با دیگر دست اندرکاران از پروژه کنار رفت. هر چند، حمایت بازیگران اصلی مجموعه باعث شد تجدید نظر کرده و بازگردد. قسمت چهارم نهایتاً با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شد و بزودی روی پرده نقره‌ای می‌آید.

اعضای گروه در The Expendables 4 باید به لیبی رفته و جلوی نقشه شوم یک مزدور را بگیرند؛ مزدوری که می‌خواهد کلاهک‎‌های هسته‌ای را به سرقت ببرد. جدا از سیلوستر استالونه چهره‌های مشهور دیگری در فیلم حضور دارند که برای مثال می‌توان به جیسون استاتهام (Jason Statham)، مگان فاکس (Megan Fox)، فیفتی سنت (Fifty Cent) و دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) اشاره کرد.

برخی از کارشناسان که موفق شده‌اند به تماشای آن بنشینند، نقدهای فیلم The Expendables 4 در فضای مجازی به اشتراک گذاشته‌اند. بازخوردها عموماً منفی بوده و برخی منتقدان محصول جدید لاینزگیت را بدترین فیلم در مجموعه بی مصرف‌ها می‌دانند اما برخی دیگر نگاه مثبت‌تری داشته و آن را سرگرم کننده توصیف کرده‌اند. در ادامه می‌توانید برخی از نقدهای کوتاه را مطالعه کنید:

هانتر بولدینگ (Hunter Bolding):

خب، فیلم بی مصرف‌ها 4 مرا شدیداً ناامید کرد. فیلم در همان ابتدا با تصمیمی بسیار احمقانه شروع شده و با فیلمنامه ضعیفش تا انتها پیش می‌رود. تلاش‌های تونی جا (Tony Jaa) و جیسون استاتهام آن را به سختی به اثری قابل تماشا تبدیل کرده است.

فیل رابرتز (Phil Roberts):

متاسفانه The Expendables 4 شدیداً فراموش شدنی است و از نسخه رقیق شده همان فرمول قدیمی بهره می‌برد. جلوه‌های ویژه متوسط بوده، بازیگران بی روح هستند و فیلمنامه ضعیف تنها زمینه‌ای برای رخ دادن لحظات لذت بخش است. عجب فرصتی از دست رفت.

جف شوارتز (Jeff Schwartz):

بی مصرف‌ها 4 عالی بود! سرگرم کننده بود. جیسون استاتهام احتمالاً ۱۰۰۰ نفری را کشته است. مگان فاکس و تونی جا واقعاً خوب بودند. احتمالاً یک اثر دیگر ساخته می‌شود تا مجموعه فیلم‌ها را به یک جمع بندی برساند. همین بازیگران را [برای قسمت بعد] بازگردانید.

اکانت Bitesize Breakdown:

بی مصرف‌ها هر چیزی که این مجموعه را لذت بخش کرده بود از دست می‌دهد تا ضعیفترین فیلم لقب بگیرد. عملکرد ضعیف ستاره‌ها و عدم تاثیرگذاری طنزها نشان می‌دهد این فرنچایز در مسیر اشتباهی قدم گذاشته است.

جاش بارتون (Josh Barton):

یک نه بزرگ به بی مصرف‌ها 4 چون آشغال محض است. بدترین سکانس‌های اکشن را داشته و تیمی را در خود جای داده که هیچ کس نمی‌خواهد تماشایش کند. این بی مصرف‌ها خیلی وقت است که منقضی شده‌اند.

فیلم The Expendables 4 از امروز به سینماها می‌آید.

4 10 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا