#مهسا_امینی

خوش و بش رفیق‌های قدیمی در تصویر پشت صحنه Expendables 4

فیلمبرداری اخیرا شروع شده است

تصویر پشت صحنه Expendables 4

دولف لاندگرن بازیگر و فیلمساز سوئدی ساعاتی قبل تصویر پشت صحنه Expendables 4 را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

دیوید کالاهام (David Callaham) یک فیلمنامه‌نویس و تهیه‌کننده آمریکایی بوده و اوایل قرن بیست و یک با وارنر قرارداد داشت. او در آن سال‌ها یک داستان به نام Borrow نوشت که حول محور تعدادی مزدور می‌چرخد. کالاهام سپس فیلمنامه‌ خود را سه بار بازنویسی کرد اما نتوانست نظر استودیو آمریکایی را برای دریافت بودجه و ساخت یک فیلم اکشن جلب کند. سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) طی اتفاقاتی فیلمنامه Borrow را خواند و نظر مثبتی نسبت به آن پیدا کرد. در نتیجه، تصمیم گرفت تغییراتی را در آن اعمال کرده و فیلمی را با محوریتش بسازد؛ فیلمی که نهایتا با نام The Expendables به سینماها آمد و زمینه‌ساز شکل گیری فرنچایز بی‌مصرف‌ها شد.

چهارمین فیلم بی‌مصرف‌ها روند ساخت پر فراز و نشیبی داشته است. این اثر در سال ۲۰۱۴ میلادی وارد فاز اولیه شد اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و سرعت پیشرفت پروژه بسیار کم بود. با گذشت سه سال، سیلوستر استالونه به دلیل اختلاف سلیقه تیم را ترک کرد اما حدودا یک سال بعد بازگشت؛ اتفاقی که نتیجه حمایت بازیگران سری از جمله آرنولد شوارتزنگر (Arnold Schwarzenegger) بود. با پیوستن دوباره استالونه به تیم روند پیشرفت فیلم سرعت بیشتری به خود گرفت تا نهایتا در اواخر سپتامبر سال جاری میلادی جلوی دوربین برود.

دولف لاندگرن (Dolph Lundgren) بازیگر و فیلمساز سوئدی بوده و ساعاتی قبل تصویر پشت صحنه Expendables 4 را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. تصویر مزبور سیلوستر استالونه و لاندگرن را نشان می‌دهد که سر صحنه بوده و مشغول گپ و گفت هستند. این دو بازیگر از دوستان قدیمی بوده و تاکنون همکاری‌های مختلفی در صنعت سینما داشته‌اند. در ضمن، هنرپیشه سوئدی نقش گانر ینسن را در سری بی‌مصرف‌ها ایفا می‌کند که یک مهندس شیمی است. بد نیست بدانید لاندگرن در واقعیت مدرکی مرتبط با شیمی دارد. در ادامه می‌توانید تصویر پشت صحنه را مشاهده کنید:

در حال حاضر اطلاعاتی از Expendables 4 موجود نبوده و نمی‌دانیم داستان اینبار حول محور چه موضوعی می‌چرخد. با این حال، می‌دانیم جدا از سیلوستر استالونه و دولف لاندگرن، رندی کوچار (Randy Couture) و جیسون استاتهام (Jason Statham) هم برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند. از چهره‌های جدید تیم بازیگری هم می‌‎توان مگان فاکس (Megan Fox)، تونی جا (Tony Jaa) و فیفتی سنت (Fifty Cent) را نام برد. فاکس چهره مشهوری بوده و سری فیلم‌های تبدیل شوندگان را در پرونده هنری خود دارد. جا، یک رزمی کار تایلندی بوده و با Furious 7 وارد هالیوود شد. فیفتی سنت هم نامی محبوب در میان علاقه‌مندان به رپ به شمار می‌رود.

دولف لاندگرن اخیرا فیلمبرداری Aquaman and the Lost Kingdom را به پایان رساند و حالا هم جلوی دوربین Expendables 4 قرار دارد. نکته جالب اینجا است که هر دو فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ میلادی روی پرده نقره‌ای روند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌توان گفت هنرپیشه سوئدی سال پرمشغله‌ای را در پیش رو دارد. او احتمالا جدا از پروژه‌هایی کهدر ساختشان مشارکت خواهد داشت، باید در کمپین‌های تبلیغاتی قسمت دوم آکوامن و قسمت چهارم بی‌مصرف‌ها شرکت کند.

لاینزگیت وظیفه انتشار Expendables 4 را به دوش می‌کشد اما تا به این لحظه صحبتی از تاریخ اکران دقیق به میان نیاورده است.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا