بازی Daemon X Machina هفته آینده در استیم قرار می‌گیرد

۲۰ درصد تخفیف تا زمان عرضه بازی

بازی Daemon X Machina هفته آینده در استیم قرار می‌گیرد مهسا سپاهی ۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
Daemon X Machina

بازی Daemon X Machina که قبل‌تر به صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ منتشر شده بود، ۱۴ فوریه در استیم برای کاربران رایانه‌های خانگی در دسترس قرار خواهد گرفت.

عنوان شوتر اکشن Daemon X Machina که سپتامبر سال گذشته روی پلتفرم نینتندو سوییچ به صورت انحصاری منتشر شد، قرار است در ۱۴ فوریه (۲۵ بهمن) در استیم قرار بگیرد. این بازی توسط استودیو ژاپنی Marvelous ساخته شده که آثاری مثل Fate / Extella: The Umbral Star و Doraemon را در کارنامه خود دارد. در Daemon X Machina بازیکنان نقش ماشین‌هایی هستند که باید به مقابله با دیگر ماشین‌های قدرتمند بپردازند. در صفحه استیم این بازی توضیحاتی درمورد داستان و مکانیک آن قرار گرفته است.

شما نقش بیگانه‌ای را دارید که بر اثر فاجعه کره ماه به صورت نژادی جدید از انسان‌ها به وجود آمده‌اید. به‌عنوان سرباز سازمان اوربیتال، در خط مقدم مبارزه در تلاش برای بقای بشریت در مقابل موجودات فاسد نامیرا هستید. این موجودات پلید توسط انسان‌ها ساخته شده‌اند و حالا برعلیه سازندگان خود شورش کرده‌اند. بازیکنان می‌توانند روی روبات خود را تنظیماتی را مشخص کنند که آرسنال نامیده می‌شود و باید با بقیه سربازان این بازی تیم تشکیل بدهند و با کمک همدیگر به ماموریت‌ها رسیدگی و موجودات نامیرا را برای همیشه ازبین ببرند اما مواظب باشید! متحدان امروز شما می‌توانند دشمنان فردا باشند.

Daemon X Machina دارای حالت‌های مختلف برای بازی است که بسته به خواسته بازیکنان می‌تواند تغییر کند. حالات تک نفره، تک به تک و دو به دو به انتخاب کاربر قابل تغییر خواهد بود. قیمت این عنوان ۶۰ دلار درنظر گرفته شده، اما تا زمان عرضه بازی، پیش‌خرید آن با ۲۰ درصد تخفیف در فروشگاه استیم امکان‌پذیر است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا