#مهسا_امینی

تماشا کنید: جیسون موموآ‌ در نقش پدری فداکار در اولین تریلر فیلم Sweet Girl

یک رابطه پدر و دختری عمیق

نتفلیکس به تازگی از اولین تریلر فیلم Sweet Girl رونمایی کرد. این فیلم حول محور پدر و دختری به بازی جیسون موموآ (Jason Momoa) و ایزابلا مرسد (Isabela Merced) است که به دنبال انتقام از یک شرکت داروسازی هستند.

در حالی که چندین ماه از انتشار اولین تصویر موموآ در این عنوان می‌گذرد، نتفلیکس از اولین تریلر فیلم Sweet Girl رونمایی کرد. خبر توسعه‌ی فیلم Sweet Girl اولین بار در اواسط سال ۲۰۱۹ منتشر شد و حالا قرار است به زودی از پلتفرم استریم نتفلیکس منتشر شود. ترکیب بخش عاطفی با اکشن‌های موجود در فیلم به خوبی در این تریلر قابل مشاهده است. 

در کنار دو شخصیت فیلم، بازیگران دیگری از جمله آدریا آرجونا (Adria Arjona)، جاستین بارتا (Justin Bartha)، ایمی برنمن (Amy Brenneman) نیز در این فیلم حضور دارند. برایان اندرو مندوزا (Brian Andrew Mendoza) که پیش از این به عنوان تهیه کننده در فیلم Frontier و فیلم‌بردار عنوان اکشن و ماجراجویی Braven با موموآ کار کرده است، اولین کارگردانی خود را در این پروژه به عهده دارد.

موموآ در فیلم Sweet Girl به عنوان یک پدر فداکار به نام ری کوپر به ایفای نقش می‌پردازد که به دنبال برقراری عدالت در برابر یک شرکت داروسازی است که با بیرون کشیدن یک داروی حیاتی برای درمان سرطان از بازار، باعث مرگ همسرش می‌شود. با این حال تلاش ری برای یافتن حقیقت هم خودش و هم دخترش ریچل را در معرض خطرهای زیادی قرار می‌دهد که در نهایت انگیزه‌ی این دو را برای انتقام تقویت می‌کند.

این اولین باری نیست که یک اثر به بررسی اختلاف‌های بین شرکت‌های دارویی در ایالات متحده آمریکا می‌پردازد. از فیلم‌هایی با موضوع مشابه می‌توان به Side Effects و The Constant Gardener (الهام گرفته از یک داستان واقعی) اشاره کرد. با این حال Sweet Girl رویکردی اکشن محور را اتخاذ کرده که مطمئنا برای شخصیت موموآ مناسب‌تر است. 

بالاتر از همه‌ی این موارد، تریلر Sweet Girl روی بخش عاطفی موموآ به عنوان یک پدر تمرکز بیش‌تری داشته و مطمئنا مخاطبان شاهد جنبه‌های جدیدی از هنرنمایی این بازیگر خواهند بود. ضمن اینکه ایزابلا مرسد که با بازی در فیلم Dora and the Lost City of Gold شناخته می‌شود نیز صحنه‌های جذاب مخصوص به خود را رقم می‌زند. تاریخ اکران فیلم Sweet Girl مصادف با ۲۹ مرداد ماه برنامه‌ریزی شده است. 


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا