جزئیات سریال جدید سوپرمن منتشر شد

کلارک جوان

سریال جدید سوپرمن

کمپانی وارنر جزئیات جدیدی از سریال جدید سوپرمن منتشر کرد. در این جزئیات، زمان پخش پریمیر My Adventures with Superman هم مشخص شد. در این سریال که به دوران جوانی کلارک کنت (Clark Kent) پرداخته می‌شود، زمان دوستی سوپرمن با جیمی اولسن (Jimmy Olsen) و اولین روزهای آشنایی او با لوئیس لین (Lois Lane) را مورد بررسی قرار می‌دهد.

ابتدا این انیمیشن قرار بوده در سرویس پخش HBO Max پخش شود، ولی به نظر می‌رسد برنامه‌های دیگری در انتظار این سریال است. در یک بیانیه جدید، کمپانی وارنر Warner Brow. Discovery اعلام کرد که پخش انیمیشن My Adventures with Superman برای اواخر امسال برنامه ریزی شده ولی نه در سرویس HBO Max، بلکه در ساعات پخش انیمیشن بزرگسالان شبکه Cartoon Network. علاوه بر این، قسمت‌ها پس از پخش در شبکه Cartoon Network، در قسمت Toonami هم اجرا خواهند شد.

جک کواید (Jack Quaid)، ستاره سریال که صداپیشگی کلارک کنت را در این سریال بر عهده داشته، هیجان خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت:

روز خیلی جالبی این تیشرتو پوشیدم! امروز متوجه شدم که سریال My Adventures with Superman تا آخر امسال پخش میشه، حواستون باشه به اخبار تا بیشتر در جریان باشین!

سریال جدید سوپرمن درمورد چه موضوعاتی خواهد بود؟

در خلاصه رسمی سریال آمده که این انیمیشن بر روی کلارک کنت متمرکز می‌شود که در حال رشد در نقش سوپرمن است. در همین حال، لوئیس لین، که به عنوان یک خبرنگار در The Daily Planet مشغول است، تصمیم می گیرد تا جیمی اولسن، عکاس خوش دست را زیر بال خود بگیرد.

این سریال به رابطه سوپرمن و لوئیس لین هم می‌پردازد با این تفاوت که برخلاف فیلم‌ها و داستان‌های جدید سوپرمن، کمدی بیشتری را درخود حل کرده است. در این سریال علاوه بر جک کواید، آلیس لی (Alice Lee) در نقش لوئیس لین و ایشمل سهید (Ishmel Sahid) در نقش جیمی هم حضور دارند.
در سال گذشته Warner Bros. Discovery تولید سریال‌های زیادی را کاملا متوقف یا به تاخیر انداخت. اما به نظر می‌رسد که My Adventures with Superman از این قاعده مستثنی شده است.

 

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا