1%
  • 10/10

اشاره به ابرشروری غیرمنتظره در تصاویر پشت صحنه Superman

مرد پولادین یک قطار را متوقف می‌کند!

اشاره به ابرشروری غیرمنتظره در تصاویر پشت صحنه Superman ۶ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ سینما کپی لینک
تصاویر پشت صحنه Superman

تصاویر پشت صحنه Superman که ساعاتی قبل در شبکه اجتماعی ایکس به اشتراک گذاشته شده‌اند، مرد پولادین را حین توقف یک قطار نشان می‌دهد.

پس از اینکه زک اسنایدر (Zack Snyder) نتوانست یک فرنچایز جذاب بر اساس کمیک بوک‌های دی سی بسازد، حالا نگاه‌ها به جیمز گان (James Gunn) دوخته شده است. او به همراه پیتر سفرن (Peter Safran) مدیریت فرنچایز DC Universe را بر عهده داشته که متشکل از آثار لایو اکشن و انیمیشنی خواهد بود. همچنین تمام تمرکز فرنچایز به صنعت سینما اختصاص نیافته و تعدادی از داستان‌ها در قالب سریال به نمایش درمی‌آیند.

اولین اثر لایو اکشن DC Universe که منتشر می‌شود، فیلم Superman است. جیمز گان وظیفه آماده سازی فیلمنامه و کارگردانی را بر عهده داشته و پروژه هم اکنون در فاز تولید قرار دارد. به بیان دقیقتر، فیلمبرداری اواخر فوریه سال جاری میلادی آغاز شد و همچنان شاهد ضبط صحنه‌ها هستیم. در ضمن، گان چندی پیش به انتظارها خاتمه داد و از لباس سوپرمن رونمایی کرد که با بازخوردهای متنقاض طرفداران روبرو شد.

تعدادی از اکانت‌های فعال در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) موفق به ثبت تصاویر پشت صحنه Superman شده و آن‌ها را چندی پیش به اشتراک گذاشته‌اند. تعدادشان به رقم ۳ رسیده و نکات قابل توجهی را در خود جای داده‌اند. در اولین تصویر سوپرمن را حین توقف یک قطار می‌بینیم. دومین تصویر، نگاهی تازه به لباس این ابرقهرمان بوده و در آخرین تصویر، به یک ابرشرور به نام آنتون آرکین (Anton Arcane) اشاره شده است:

آنتون آرکین کیست؟

آنتون آرکین نخستین بار در دهه ۷۰میلادی به کمیک بوک‌های دی سی آمد و معمولاً بعنوان دشمن سوامپ ثینگ (Swamp Thing) شناخته می‌شود. به همین دلیل، اشاره شدن به او در فیلم Superman دور از انتظار و غافل گیرکننده بود. آرکین، یک دانشمند بوده و همیشه می‌خواسته به جاودانگی برسد. تلاش‌های بدون توقف او نهایتاً به خلق هیولاهایی به نام «آن مِن‌ها» منجر شد.

حضور آنتون آرکین در فیلم Superman بعید به نظر رسیده و احتمالاً مانند متنی که در روزنامه به چاپ رسیده، نهایتاً شاهد اشاره‌ای به نامش خواهیم بود. همچنین نباید فراموش کرد هیچ کدام از منابع رسمی و غیررسمی حرفی از حضور این ابرشرور نزده‌اند. در انتها، فیلم Superman در تاریخ ۲۰ تیر سال ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای سال ۲۰۲۵ میلادی) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments