کلیپ کوتاهی از انیمیشن سینمایی Superman: Red Son Clip منتشر شد

گرین لانترها در مقابل سوپرمن

کلیپ کوتاهی از انیمیشن سینمایی Superman: Red Son منتشر شد که حضور گرین لانترن‌ها را در این انیمیشن تایید می‌کند.

Superman: Red Son نام یکی از کمیک بوک‌های منتشر شده در خصوص شخصیت سوپرمن است که اولین بار در سال ۲۰۰۳ میلادی به نویسندگی مارک میلر عرضه شد. این نسخه از سوپرمن در یک زمان و دوره‌ی دیگری از سری اصلی روایت می‌شود و در زمان عرضه‌ی این سری، میلر با این فرضیه عنوان جدید خود را معرفی کرد که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر سوپرمن به دست شوروی سابق بزرگ می‌شد؟ کمیک بوک Superman: Red Son یکی از پرفروش‌ترین و حتی به نوعی یکی از بهترین نسخه‌های فرعی از دنیای سوپرمن به حساب می‌آید.

Warner Bros. Home Entertainment در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی رسما اعلام کرد که انیمیشن سینمایی از کمیک بوک موفق Superman: Red Son ساخته خواهد شد. حال به تازگی سایت Comicbook کلیپ کوتاهی از این انیمیشن به نمایش گذاشته است. کلیپ محتوای زیادی ندارد و تنها می‌توانیم به حضور و شکل ظاهری گروهی از گرین لانترن‌ها در Superman: Red Son اشاره کنیم. جیسون آیزکس در نقش سوپرمن، ایمی اکر در نقش لوئیس لین، دایدریچ بیدر در نقش لکس لوتر، ونسا مارشال در نقش زن شگفت‌انگیز، پال ویلیامز در نقش برین‌یاک، فیل موریس در نقش جان استوارت، جیم میسکیمن در نقش جان اف کندی، ویلیام اسلیرز در نقش ژوزف استالین، راجر اسمیت در نقش بتمن از صداپیشگان این انیمیشن سینمایی هستند.

همانطور که در این لیست مشاهده می‌کنید، در این انیمیشن شخصیت‌های سیاسی مانند جان اف کندی رییس جمهور ترور شده‌ی آمریکا و ژوسف استالین رهبر و سیاست‌مدار کمونیست شوروی هم حضور دارند. لازم به ذکر است دوره‌ی زمانی این انیمیشن در دوران جنگ سرد  روایت می‌شود. پس ما در این انیمیشن ابرقهرمانانه شاهد یک داستان سیاسی هم خواهیم بود.

نسخه‌ی بلو-ری انیمیشن سینمایی Superman: Red Son در تاریخ ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ (۱۷ مارس ۲۰۲۰ میلادی) عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا