داستان فیلم Superman: Legacy در خاورمیانه جریان دارد

سوپرمن، ناجی صلح

فیلمنامه Superman: Legacy

دنیل ریچمن (Daniel Richtman)، افشاگر سینما و تلویزیون، اخیراً جزئیات بیشتری را از فیلمنامه Superman: Legacy لو داده است.

جدیدترین اقتباس سینمایی سوپرمن با نام Superman: Legacy ساخته شده و قرار است بخشی از DC Universe باشد؛ فرنچایزی که جایگزین DC Extended Universe بوده و تحت مدیریت جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) قرار دارد. در ضمن، گان وظیفه نویسندگی و کارگردانی Legacy را به دوش می‌کشد.

در حال حاضر اطلاعات رسمی چندانی از سوپرمن: لگسی در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم داستان به دوران کودکی یا نوجوانی نپرداخته و تنها روی کلارکت کنت جوان تمرکز دارد. البته افشاگرهای سینما و تلویزیون در طول چند وقت اخیر بیکار ننشسته و جزئیات زیادی را به اشتراک گذاشته‌اند. یکی از گزارش‌های غیررسمی تاکید داشت سوپرمن در این فیلم مقابل اعضای گروه The Authority قرار گرفته و با آن‌ها درگیر می‌شود؛ گزارشی که حالا می‌توان گفت گمراه کننده بوده است.

دنیل ریچمن یکی از افشاگرهای مشهوری است که در حوزه فیلم و سریال فعالیت دارد. او اخیراً جزئیات تازه‌ای را از فیلمنامه Superman: Legacy فاش کرده است. طبق ادعای او، بخشی از داستان درباره یک نبرد در خاورمیانه بوده که در کشور خیالی بیالیا رخ می‌دهد. در صورتی که نمی‌دانید، بیگانه‌ای که جیمی ریس را به بلو بیتل (Blue Beetle) تبدیل می‌کند، نخستین بار در همین کشور کشف می‌شود.

اطلاعاتی که به اشتراک گذاشته شده، به همین موارد خلاصه نمی‌شود. ظاهراً سوپرمن می‌خواهد مستقیماً در ماجرای نبرد بیالیا دخالت کرده و آن را متوقف کند. با این حال، دیگر ابرقهرمانان حاضر در داستان با او موافق نبوده و به دنبال روش دیگری برای خاتمه دادن به نبرد هستند. در ضمن، لکس لوتر در مذاکرات صلح حضور دارد اما اینکه چه هدف شومی را دنبال می‌کند، فعلا مشخص نیست.

طی هفته‌های گذشته گمانه زنی‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه داستان سوپرمن: لگسی تقابل کلارک کنت و برینیاک را به تصویر می‌کشد. با در نظر گرفتن این گمانه زنی، احتمال می‌رود نبرد در بیالیا یک پیرنگ فرعی باشد که بخش کمی از فیلم را به خود اختصاص دهد. در انتها، لازم به ذکر است فیلم Superman: Legacy در تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) ور یپرده نقره‌ای خواهد آمد.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا