ابرشرور فیلم Superman: Legacy لو رفته است

گل به خودی!

ابرشرور فیلم Superman: Legacy

به لطف توییتی که شرکت دی سی کامیکس به اشتراک گذاشته، ابرشرور فیلم Superman: Legacy احتمالاً مشخص شده است.

دنیای سینمایی DC Extended Universe نه تنها در جلب نظر مخاطبان ناموفق بود، بلکه از پس انتظارات وارنر و دی سی هم برنیامد. از همین رو، DCEU بصورت کامل ریبوت شده و دنیای سینمایی جدیدی به نام DC Universe در راه است. جیمز گان (James Gunn) و پیتر سفرن (Peter Safran) بعنوان تهیه کنندگان اصلی انتخاب شده و قرار است روی تولید تمامی آثار نظارت داشته باشند.

اولین فیلم سینمایی DCU تحت عنوان Superman: Legacy شناخته شده و روی نسخه جوان کلارک کنت و لوئیس لین تمرکز دارد. دیوید کورنسوت (David Corenswet) که سریال The Politician را در پرونده هنری خود دارد، در نقش سوپرمن ظاهر شده و ریچل بروزناهان (Rachel Brosnahan) هم قرار است لوئیس را به تصویر بکشد. در ضمن، برخی از اعضای گروه The Authority مانند گای گاردنر در داستان حضور دارند.

شرکت دی سی کامیکس اخیراً متنی را از طریق اکانت توییتری سوپرمن به اشتراک گذاشته و در آن سه کمیک بوکی را نام برده که جیمز گان از آن‌ها برای نوشتن فیلمنامه Superman: Legacy الهام گرفته است. یکی از کمیک‌ها All-Star Superman بوده که پیش از این می‌دانستیم یکی از منابع الهام است. سوپرمن در این اثر بیش از حد در معرض خورشید قرار گرفته و به همین دلیل در آستانه مرگ قرار دارد. دومین کمیک، Superman: Birthright نام داشته و تلاش‌های کلارک را برای پذیرفته شدن میان انسان‌ها نشان می‌دهد.

در انتها به شماره‌های ۷۹۰ الی ۸۶۶ کمیک بوک Action Comics می‌رسیم که شدیداً توجه‌ها را به سمت خود جلب کرده است. این اثر روی تهاجم برین نیاک به زمین و مقاومت سوپرمن می‌پردازد. از آنجایی که دی سی کامیکس صریحاً گفته از کمیک مزبور الهام گرفته شده، می‌توان احتمال داد برین نیاک ابرشرور فیلم Superman: Legacy باشد.

انتخاب برین نیاک بعنوان ابرشرور فیلم Superman: Legacy از چند جهت دور از ذهن نیست. او در کمیک بوک‌ها یکی از اصلی ترین دشمنان کلارک کنت و البته عامل نابودی سیاره کریپتون (زادگاه سوپرمن) به شمار می‌رود. برین یاک همچنین به کوچک کردن تمدن‌ها و قرار دادن آن‌ها در کلکسیونش علاقه زیادی دارد. در ضمن، وریل داکس در یک برهه زمانی قرار بود ابرشرور Man of Steel 2 باشد و نقشی مشابه را هم در بازی Suicide Squad: Kill the Justice League بر عهده دارد.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم Superman: Legacy از تاریخ ۲۰ تیر ۱۴۰۴ (مصادف با ۱۱ جولای ۲۰۲۵) به سینماها خواهد آمد.

4.3 6 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا