سوپرمن به همراه بتل پس فصل هفتم وارد بازی فورتنایت شد + آموزش دسترسی

کاراکتری دیگر از دنیای دی سی در فورتنایت

سوپرمن در فورتنایت

نوبتی هم که باشد پس از خوانندگی و کنسرت آریانا گرانده نوبت سوپرهیروهاست. سوپرمن بالاخره پا به‌دنیای فورتنایت گذاشت تا دیگر قهرمان دی سی یعنی بتمن در این بازی را همراهی کند!

سوپرمن بالاخره به بازی فورتنایت آمد. اسکین یکی از پرطرفدارترین سوپرهیروهای جهان پس از مدت‌ها در فصل هفتم فورتنایت به بتل پس این بازی افزوده شد و شما مانند همیشه برای دست‌یابی به تمامی اسکین و متعلقات سوپرمن باید چند چالش نه‌چندان سخت را پشت‌سر بگذارید.

خبر خوب این است که چالش‌ها ساده هستند و حتی بهتر از آن، لباس سیاه سوپرمن نیز در این بتل پس قابل بازگشایی است. در حقیقت شما سه اسکین متفاوت از شخصیت دوست داشتنی دنیای دی سی دریافت می‌کنید. چالش‌های مربوط به سوپرمن در جای جای نقشه بازی وجود داشته و با انجام دادن آن‌ها می‌توانید خاطرات زیادی از سوپرمن را زنده کنید که یکی از آن‌ها باجه تلفن برای تبدیل شدن به قهرمان محبوب شماست. در ادامه به توضیحات چالش‌های سوپرمن می‌پردازیم.

چالش‌های اصلی سوپرمن

ما قصد داریم نگاهی به تمامی چالش‌های سوپرمن و آیتم‌هایی که با آن‌ها باز خواهند شد داشته باشیم. سه چالش ابتدایی بسیار ساده بوده و به دریافت چالش‌ها از NPCهای بازی ختم می‌شوند. تمام کاری که باید انجام دهید پیدا کردن NPCها و صحبت کردن با آن‌هاست که به شما چالش‌هایی را سپرده و باید آن‌ها را در همان بازی کامل کنید که شامل چالش‌هایی چون استفاده از Launch Pad می‌شوند. دیگر چالش‌ها را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

چالش: تکمیل کردن یک چالش از کلارک کنت، بتمن زره پوش یا بیست بوی.

جایزه: بازگشایی اموتیکون Call to Action.

چالش: تکمیل کردن سه چالش از کلارک کنت، بتمن زره پوش یا بیست بوی.

جایزه: بازگشایی اسپری سپر سوپرمن.

چالش: تکمیل کردن پنج چالش از کلارک کنت، بتمن زره پوش یا بیست بوی.

جایزه: بازگشایی لباس کلارک کنت.

چالش: عبور کردن از سه حلقه با شخصیت کلارک کنت.

جایزه: بازگشایی کوله پشتی Daily Planet.

چالش: استفاده از باجه تلفن با شخصیت کلارک کنت.

جایزه: استفاده از باجه تلفن برای تبدیل شدن به سوپرمن.

نحوه بازگشایی اسکین سایه سوپرمن (Superman Shadow)

شما می‌توانید لباس سیاه سوپرمن را با تکمیل کردن چالش‌های Epic در بازی فورتنایت بازگشایی کنید و هرچقدر تعداد بیشتری از این چالش‌ها تکمیل شوند، شما آیتم‌های بیشتری دریافت می‌کنید

نحوه بازگشایی دیگر آیتم‌های مربوط به سوپرمن

بازی فورتنایت همیشه بسیار دست‌ودل باز بوده و البته هیچ کراس اوری بدون آیتم‌هایی فرای لباس‌ها در فورتنایت معنا ندارد. شما با تکمیل کردن چالش‌های بیشتر کوله پشتی Daily Globe و شنل قرمز معروف سوپرمن را به‌عنوان کوله پشتی، لوگوی معروف سوپرمن به‌عنوان اسپری و شکلک Suit Up که شما را در لحظه از کلارک کنت خوش لباس تبدیل به سوپرمن می‌کند را بازگشایی می‌کنید.

بازی فورتنایت از همان ابتدا به‌وسیله همکاری‌های متعدد با خوانندگان، بازی‌ها، فیلم‌ها و حتی فوتبالیست‌های متفاوت توانسته محبوبی خیره کننده به‌دست آورد که روزبه‌روز درحال افزایش است. شما دوست دارید کدام شخصیت معروف و محبوب به این بازی افزوده شود؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا