پوستر جدیدی از سریال Superman & Lois منتشر شد

خانواده‌ی کنت در اسمالویل

پوستر جدیدی از سریال Superman & Lois

شبکه‌ی The CW اخیرا پوستر جدیدی از سریال Superman & Lois منتشر کرده است. این پوستر کلارک کنت و خانواده‌اش را در یک مزرعه‌ی ذرت نشان می‌دهند.

پخش سریال Superman & Lois به تازگی از شبکه‌ی The CW آغاز شده و تاکنون واکنش‌های طرفداران نسبت به آن مثبت بود و این مجموعه‌ی تلویزیونی جدید دنیای Arrowverse موفق شده تا بینندگان زیادی به دست آورد. این سریال روی چالش‌ها و مشکلات زندگی کاری و همچنین تربیت فرزندان کلارک کنت تمرکز دارد و در آن قرار است شاهد روایت ماجراها و داستان‌های متفاوتتری از این ابرقهرمان معروف کمیک‌های DC باشیم.

اکنون شبکه‌ی The CW یک پوستر جدید از سریال Superman & Lois منتشر کرده است که سوپرمن و لوئیس و همچنین پسرانشان را نشان می‌دهد که از شهر بزرگ متروپلیس نقل مکان کرده و به اسمالویل رفته‌اند و این پوستر آن‌ها را در یک مزرعه‌ی ذرت نشان می‌دهد. شما در زیر می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

اکنون پسران کلارک کنت فهمیده‌اند که او سوپرمن است و این تاثیر زیادی در خانواده‌ی آن‌ها داشته است. این طور که به نظر می‌رسد جردن قدرت‌هایی را از کلارک به ارث برده است، در حالی که برادر دوقلوی او یعنی جاناتان فعلا قدرتی ندارد.

تایلر هوچلین در نقش کلارک کنت (سوپرمن)، الیزابت تولوچ در نقش لوئیس لین، جدرن الساس در نقش جاناتان کنت، الکس گرافین در نقش جردن کنت، اریک والدر نقش کایل کوشینگ، ایند نورت در نقش سارا کوشینگ، ول پارک در نقش لکس لوثر، آدام رینر در نقش مورگان ادج، دیلان والش در نقش ساموئل لین و امانوئل چریکی در نقش لانا لنگ کوشینگ از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Superman & Lois به ایفای نقش پرداخته‌اند. این مجموعه‌ی تلویزیونی اخیرا برای فصل دوم نیز تمدید شده است. علاوه بر این چندین سریال دیگر از دنیای Arrowverse از جمله The Flash ،Legends of Tomorrow و Batwoman نیز برای فصل جدید خود تمدید شده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا