تصویر منتشر شده از فصل ششم سریال Supergirl نگهبان جدید را نشان می‌دهد

خواهر جای خالی برادر را پر می‌کند

فصل ششم سریال Supergirl

در تصویر منتشر شده از فصل ششم سریال Supergirl می‌توان شخصیت کلی اولسن (Kelly Olsen) با بازی آزی تسفای (Azie Tesfai) نشان می‌دهد.

سریال Supergirl بر اساس کمیک‌های دی سی (DC) ساخته شده که در آن داستان شخصیت زور ال (Zoe-El) که با نام کارا دنورس (Kara Danvers) نیز شناخته می‌شود را روایت می‌کند؛ دختری که با سوپرمن (Superman) نسبت فامیلی داشته و قدرت‌هایی مشابه با او را دارد. در حال حاضر ۶ قسمت از فصل جدید این سریال پخش شده که در جدیدترین آن‌ها متوجه شدیم که کارا در Phantom Zone توسط لکس لوتر (Lex Luther) زندانی شده و دو کاراکتر نیا (Nia) و برینی (Brainy) در زمان گذشته به دنبال DNA او هستند و در قسمت بعد نیز احتمالا در ادامه جستجو خود حضور خواهند داشت.

با این حال پس از پخش قسمت هفتم از فصل ششم سریال Supergirl با عنوان Fear Knot، به نظر می‌رسد که قرار است تا ۱۳ قسمت دیگر از تاریخ ۲ شهریور (۲۴ آگوست) پخش شود. در بخش دوم از قسمت‌های این سریال، طبق اعلام رسمی به نظر می‌رسد که کلی اولسن، سپر مخصوص Guardian را برمی‌دارد تا به جای برادر خود، عنوان نگهبان شهر National City را بپذیرد. در واقع داستان قسمت دوازدهم این سریال با عنوان Blind Spot توسط خود بازیگر نقش کلی اولسن نوشته شده و جالب است بدانید که توسط دیوید رمزی (David Ramsey) کارگردانی خواهد شد؛ کسی که خود در نقش جان دیگل (John Diggle) از مجموعه Arrow در سریال حضور خواهد داشت.

آخرین کسی که لقب نگهبان را برای این شهر پذیرفت، جیمز اولسن (James Olsen) بود که معمولا در داستان‌های سوپرمن به عنوان یک عکاس جوان شناخته می‌شود و در فصل ششم سریال Supergirl حضور ندارد. با این حال در سال ۲۰۱۵ و اولین فصل‌های این مجموعه، این کاراکتر را در سن بالاتری دیدیم که دیگر از کار کردن برای دیگران و به اصطلاح یار کمکی بودن خسته شده است. بدین ترتیب او با کمک وین شوت (Winn Schott) به یک نگهبان ماسک‌دار و پنهان تبدیل شد. با این وجود، در فصل ۵ این وظیفه را کنار گذاشت تا ادامه راه را برای خواهر خود که پیش‌تر نیز از سپر برادرش برای کمک به افراد استفاده کرده بود بگذارد. حال اگر دقت کرده باشید، لباس جیمز به رنگ نقره‌ای بود که چندان با آنچه که در کمیک‌ها نشان داده شده شباهت ندارد. اما در مقابل، لباس کلی به رنگ طلایی خواهد بود که در نشان دادن جزئیات مشابه با کمیک دقیق‌تر طراحی شده است.

به هر حال کلی اولسن از فصل سوم سریال Supergirl در آن حضور داشته و دیدن او به عنوان یک نگهبان، چیزی نیست که چندان هم تعجب طرفداران را به دنبال داشته باشد. با این وجود پس از اتمام سریال بعد از این فصل، ممکن است افراد بسیاری برای دیده نشدن این نقش به اندازه کافی کمی نا امید شوند؛ در حالی که جهان Arrowverse شامل شخصیت‌های زیادی می‌شود که همگی امکان حضور در دیگر سریال‌های آینده مانند فصل دوم Superman And Lois را دارند.

جدیدترین قسمت از فصل ششم سریال Supergirl در تاریخ ۲۱ اردیبهشت پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا