1%
  • 0/10

کارتریجی از بازی .Super Mario Bros با قیمت ۶۶۰ هزار دلار فروخته شد!

گران‌قیمت‌ترین کالکتیبل ویدئوگیم تاریخ!

کارتریجی از بازی .Super Mario Bros با قیمت ۶۶۰ هزار دلار فروخته شد! ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
.Super Mario Bros

بازی .Super Mario Bros رکورد زد و با قیمت ۶۶۰ هزار دلار تبدیل به گران‌قیمت‌ترین محصول کالکتیبل مربوط به ویدئوگیم شد!

یک کپی از .Super Mario Bros مخصوص کنسول NES در یک مزایده با قیمتی بالغ بر۶۶۰ هزار دلار فروخته شد و به لقب گران‌قیمت ترین کالکتیبل ویدئوگیم دست یافت. رکورد قبلی مربوط به نمونه‌ی اولیه کنسول کنسل شده‌ی نینتندو پلی‌استیشن بود که در سال ۲۰۲۰ با قیمت ۳۶۰ هزار دلار فروخته شد.

 

نمونه اولیه‌ی کنسول کنسل‌شده‌ی مشترک سونی و نینتندو که با نام Super NES CD-ROM نیز شناخته می‌شود

این قیمت سرسام‌آور حدود ۴ برابر رکورد قبلی گران‌قیمت‌ترین بازی‌ ویدئوییست! در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ یک کپی از بازی 3 .Super Mario Bros با قیمت ۱۵۶ هزار دلار فروخته شد و پیش از آن نیز در ماه جولای ۲۰۲۰ یک کپی از .Super Mario Bros نیز با قیمت ۱۱۴ هزار دلار به فروش رسید.

چه چیزی این کپی از .Super Mario Bros را تا این حد خاص کرده است؟ این کپی کمیاب هنوز کاملا پلمپ مانده و همچنین نمره‌ی ۹.۶ که از Wata دریافت کرده است نیز توسط یک تگ به این کپی الصاق شده است.

متن قرار داده شده در مزایده به این شکل است:

این نسخه‌ی پلمپ یکی از قدیمی‌ترین نسخه‌های پلمپ .Super Mario Bros است و چهارمین نسخه از این بازی به شمار می‌رود و بازه‌ی عرضه‌ی این نسخه‌ها نیز بسیار کوتاه بوده است و همچنین ناگفته نماند که این بازی از ۳۰ بازی نینتندو بود که با جعبه‌ی سیاه‌رنگ بین سال‌های ۱۹۸۵ تا ۱۹۸۷ عرضه گردیده بود.

بازی .Super Mario Bros تنها ویدئوگیمی نبود که در جمعه‌ی اخیر به رقم فروش تاثیرگذار رسید، بلکه یک نسخه از بازی !!Mike Tyson’s Punch-Out با قیمت ۱۰۲ هزار دلار به فروش رسید و البته، دو کپی از بازی‌های Mega Man و Tetris نیز به ترتیب با قیمت ۱۴۴ هزار دلار و ۳۶ هزار دلار فروخته شدند.

بازی .Super Mario Bros در سال ۱۹۸۵ میلادی عرضه شد تا این لوله‌کش سیبیلو را بشناسیم و همچنین توانست نینتندو را به شهرتی بی‌نظیر برساند. نظر شما در مورد این حراجی چیست؟ فکر می‌کنید که چه محصولی در آینده بتواند این رکورد سرسام‌آور ۶۶۰ هزار دلاری را بشکند؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments