بازی Sundered در فروشگاه اپیک به مدت یک هفته رایگان شد

عنوان بعدی Horace خواهد بود

Sundered در Epic Store

هفته‌ی جدید رسید و فروشگاه اپیک عنوان جدید دیگری را در لانچر خود رایگان کرد. این هفته بازی Sundered در این فروشگاه رایگان شد.

طبق رسم همیشگی، فروشگاه اپیک هر هفته یک بازی را در لانچر خود رایگان می‌کند. در هفته‌ای که گذشت بعد از پایان رویداد ۱۲ روزه‌ی این فروشگاه قسمت‌های اول و دوم Darksiders و عنوان Steep رایگان شده بودند. حال بعد از گذشت مدتی این بازی‌ها از لیست عناوین رایگان خارج شدند و عنوان جدیدی به مدت هفت روز در این لیست قرار گرفت.

بازی که این هفته در فروشگاه اپیک رایگان شده، Sundered نام دارد. این عنوان در سبک مترویدونیا بوده که توسط استودیو مستقل Thunder Lotus Games ساخته و عرضه شده است. این بازی در سال ۲۰۱۷ تولید شد و در همان زمان توجه‌ی بسیار زیادی را به خود جلب کرد. اگر جزو کسانی هستید که این اثر مستقل را امتحان نکرده‌اید، بهترین فرصت را دارید و اکنون می‌توانید به حساب خود در Epic Game Store رفته و این بازی را برای همیشه به صورت رایگان دریافت کنید.

فروشگاه اپیک برای هفته‌ی دیگر خود برنامه‌ریزی کرده و قرار بازی Horace را رایگان کند. این بازی توسط دو بازیساز به نام‌های Paul Helman و Sean Scapelhorn تولد شده و شرکت 505Games، این اثر را در سال ۲۰۱۹ منتشر کرده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا