1%
  • 0/10

تعداد بازیکنان Suicide Squad به زیر هزار نفر رسید

کاهش ۸۵ درصدی جامعه بازی

تعداد بازیکنان Suicide Squad به زیر هزار نفر رسید ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازیکنان Suicide Squad

تعداد بازیکنان همزمان Suicide Squad Kill the Justice League در استیم به زیر هزار نفر رسیده است.

بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت بازی جدید استودیو راک استدی به نام جوخه انتحار هفته‌های پیش روانه بازار شد؛ اثری که برخلاف تصورها، به خاطر گیم‌پلی نسبتا کسل‌کننده و تکراری‌، باب میل هوادارهای دی‌سی نبوده و در پی بازخوردهای منفی منتقدها و بازیکن‌ها، عرضه موفقی نداشته است.

در واقع، این عنوان به محض انتشار، لقب بدترین ساخته راک استدی را به خود اختصاص داد و نسخه دسترسی زودهنگام و اصلی آن در شبکه استیم صرفا توانست به ترتیب به ۷ و ۱۳ هزار بازیکن همزمان دست یابد. البته، شرایط در حال حاضر از این هم بدتر شده و بر اساس گزارش اخیر SteamDB، گویا بازی به طور میانگین نزدیک به ۸۵ درصد از گیمرهای خود را نیز از دست داده است.

طبق این گزارش، ظاهرا تعداد بازیکنان همزمان Suicide Squad در پایین‌ترین حالت فقط به ۲۲۲ نفر رسیده است. این رقم برای اثری که تنها دو هفته از انتشار آن می‌گذرد، بسیار پایین بوده و مهر تاییدی بر شکست آن می‌زند. البته، به طور معمول گیمرهای این اثر در استیم طی روزهای اخیر در حدود ۲ هزار نفر بوده که بازهم تعریفی ندارد.

با توجه به اینکه استودیوی راک استدی و وارنر برادرز به مرور زمان محتواهای جدیدی در قالب فصل‌ها برای بازی منتشر می‌کنند، ممکن است که سوساید اسکواد در آینده بازیکن‌‎های بیشتری را به خود جذب کند؛ به خصوص که به تدریج باگ‌ها و ایرادهای فنی بازی نیز برطرف می‌شود.

بازی Suicide Squad Kill the Justice League در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. گفته شده که در جریان فصل اول، شخصیت جوکر به بازی اضافه خواهد شد.  
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments