کلیپ تبلیغاتی The Suicide Squad قدرت‌های استارو را به رخ می‌کشد

این ویدیو ۳۰ ثانیه زمان دارد

استودیو وارنر ساعاتی قبل کلیپ تبلیغاتی The Suicide Squad را منتشر کرد که در بخشی از آن یکی از قدرت‌های استارو نشان داده می‌شود.

در پی اخراج از والت دیزنی، جیمز گان (James Gunn) با وارنر وارد مذاکره شد و نهایتا وظیفه ساخت دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار را بر عهده گرفت. فیلمنامه‌ای که او نوشته ترکیبی از شخصیت‌های قدیمی مانند هارلی کوئین و شخصیت‌های جدید مانند بلااسپرت را در خود جای داده و داستانش ارتباط چندانی با Suicide Squad محصول سال ۲۰۱۶ میلادی ندارد. از همین رو، می‌توان آن را یک دنباله مستقل نامید.

طبق اطلاعاتی که از داستان منتشر شده، آماندا والر گروهی از ابرشرورها را در قالب یک تیم عملیاتی دور هم جمع کرده و سپس آن‌ها را به جزیره کورتو مالتیس واقع در آمریکای جنوبی می‌فرستد. آن‌ها وظیفه دارند خود را به یک آزمایشگاه قدیمی رسانده و نابودش کنند؛ تاسیساتی که ظاهرا برای انجام تحقیقات نامتعارف مورد استفاده قرار می‌گیرد. گروه از پس عملیات برنیامده و شکست می‌خورد. در چنین شرایطی، والر تصمیم می‌گیرد تعدادی دیگر از ابرشرورها را در قالب یک گروه به جزیره بفرستد. شخصیت‌های اصلی داستان حین ماجراجویی خود با تهدیدهای متعددی مواجه می‌شوند که اصلی‌ترینشان استارو است. او یک ستاره ماهی عظیم‌الجثه است.

در حالی که فاصله چندانی با انتشار نداریم، وارنر کلیپ تبلیغاتی The Suicide Squad را به نمایش گذاشته است. این ویدیو کمتر از ۳۰ ثانیه زمان داشته و صحنه‌های کوتاه متعددی را در خود جای داده است. یکی از شاخص‌ترین صحنه‌ها احتمالا به استارو تعلق دارد، جایی که ابرشرور دی‌سی ستاره‌های دریایی را به سمت اهداف خود پرتاب می‌کند. این ستاره‌ها روی سر طعمه چسبیده و استارو بدین طریق می‌تواند کنترل را بدست بگیرد. دیگر صحنه‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد، به پولکا دات من مربوط می‌شود. او در این صحنه با خوشحالی فریاد می‌زند من ابرقهرمان هستم. این اتفاق را احتمالا باید به پای عقده‌هایش نوشت؛ عقده‌هایی که نتیجه جدی گرفته نشدن توسط دیگران هستند.

وارنر طی هفته‌های گذشته آیتم‌های تبلیغاتی متعددی را با محوریت The Suicide Squad به اشتراک گذاشته است. با این حال، همچنان سوالات زیادی وجود دارد که پاسخی برایشان نداریم. همان‌طور که در پاراگراف‌های پیشین گفته شد، استارو یکی از تهدیدهایی است که اعضای جوخه انتهار با آن مواجه می‌شوند. در حال حاضر نمی‌دانیم چند ابرشرور دیگر در فیلمنامه حضور داشته یا هویتشان چیست. علاوه بر این، جیمز گان قبلا تاکید کرده بود تعداد قابل‌توجهی از شخصیت‌ها در طول فیلم جان خود را از دست می‌دهند. مطابق انتظار، هیچ اشاره مستقیم یا غیرمستقیمی به شخصیت‌های بخت‌برگشته نشده است.

محصول مشترک وارنر و دی‌سی فیلمز نام‌های شاخصی را در تیم بازیگری خود جای داده است که برای مثال می‌توان مارگو رابی (Margot Robbie)، ادریس البا (Idris Elba)، جان سینا (John Cena) و سیلوستر استالونه (Sylvester Stallone) را نام برد. مارگو رابی مانند گذشته به عنوان هارلی کوئین جلوی دوربین رفته است. البا و سینا هم شخصیت‌های جدیدی به نام بلاداسپرت و پیس میکر را به تصویر کشیده‌اند. استالونه هم جای یک شخصیت عجیب به نام کینگ شارک صحبت می‌کند.

The Suicide Squad (جوخه انتحار ۲) از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) قابل‌تماشا خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا