بازی Street Fighter V را به صورت کاملا رایگان تجربه کنید!

با تمامی کاراکترهای قابل بازی!

نسخه‌ی رایگان Street Fighter V

با اعلام شرکت کپ‌کام، بازی Street Fighter V به مدت دو هفته به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

به تازگی، شرکت کپ‌کام (Capcom) در طی یک لایو استریم به صورت رسمی اعلام کرد که در تاریخ ۵ آگوست (مصادف با ۱۵ مرداد)، یک نسخه‌ی رایگان از بازی Street Fighter V منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ مذکور به مدت دو هفته به تجربه‌ی بازی بپردازند. لازم به ذکر است که در این نسخه‌ی رایگان، هر ۴۰ کاراکتر بازی در دسترس کاربران خواهد بود.

همچنین، این شرکت ژاپنی اعلام کرد که در تاریخ ۱۵ مرداد یک لایو استریم دیگر با محوریت ارائه‌ی اطلاعاتی از آینده‌ی Street Fighter V برگزار خواهد شد. در این لایو استریم، یک سری اخبار از مسابقات eSport، رونمایی از کاراکترهای فصل پنجم بازی و یک سری موارد دیگر منتشر خواهد شد.

بازی Street Fighter V: Champion Edition در تاریخ ۱۴ فوریه‌ی ۲۰۲۰ میلادی (مصادف با ۲۵ بهمن) به صورت رسمی عرضه شد. این بازی شامل ۴۰ کاراکتر، ۳۴ استیج و بیش از ۲۰۰ لباس برای مبارزهای مختلف می‌شود؛ علاوه بر این، تمامی حالت‌های Street Fighter V در این نسخه از بازی موجود هستند. لازم به ذکر است که Gill، آنتاگونیست اصلی Street Fighter 3 در نسخه‌ی Champions Edition بازی در دسترس است. علاوه بر Gill، کاراکتر Seth هم به بازی اضافه شده است.

بازی Street Fighter V، در تاریخ ۱۶ فوریه ۲۰۱۶ (۲۴ بهمن ۱۳۹۴) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شد. به مدت ۴ سال است که کپ‌کام به پشتیبانی بازی می‌پردازد و حالا باید ببینیم که با ورود به نسل نهم کنسول‌ها، این شرکت ژاپنی چه زمانی را برای معرفی و عرضه‌ی نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Street Fighter مناسب می‌داند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا