رکورد جهانی استریم با 572 ساعت بازی کردن، شکسته شد

GiantWaffle، در حسرت خواب!

رکورد جهانی استریم

آندرو بودین ملقب به GiantWaffle توانست رکورد جهانی استریم را به 572 ساعت بازی کردن طی 30 روز جابجا کند تا از این حیث بتواند فاصله‌ی زیادی با سایر استریمرها داشته باشد.

عرصه‌ی استریم بازی‌ها طی دو سه سال اخیر پیشرفت بسیار قابل توجهی داشته و میلیون‌ها نفر در سراسر جهان، از طرفداران این عرصه هستند و ساعت‌های قابل توجهی از طول روز را، به مشاهده‌ی استریم‌ها اختصاص می‌دهند. با این حال، هیچ بعید نیست که گستردگی این عرصه بسیاری از فعالان حوزه‌ی استریم را به شکستن رکورد جهانی استریم به لحاظ مدت زمان فعالیت در طول روز، مجاب کند.

آندرو بودین ملقب به GiantWaffle، یک استریمر آمریکایی اهل آستین است که توانسته با 572 ساعت استریم در طول 30، صاحب این رکورد ارزشمند شود. او پیش از برداشتن اولین قدم خود برای شکستن این رکورد، به طرفدارانش وعده داده بود که طی 30 روز متوالی 570 ساعت را به انجام بازی‌های ویدیویی اختصاص خواهد داد و تمام این ساعات را برای آن‌ها، استریم خواهد کرد. با این حال، GiantWaffle از وعده‌ی خودش هم پیشی گرفت و توانست به‌طور میانگین، با 19 ساعت بازی کردن در هر روز، به 572 ساعت در طی 30 روز متوالی برسد.

این استریمر در توییتر خود با انتشار تصویری، شکستن رکورد جهانی استریم را ثابت کرد و در این رابطه نوشت:

سی روز! 30 استریم 19 ساعته. بیشتر از 570 ساعت استریم انجام شد. 3 میلیون ثابت تماشا و بیش از 10 هزار مشترک، جذب شد.

استریمومبر(!) 2019 هم کامل شد و حالا، وقت خواب است!

پیش از GiantWaffle، رکورد جهانی استریم دست Jaybigs با 569 ساعت در طول 30 روز متوالی بود؛ پس از این استریمر، ItsArmand موفق به 566 ساعت استریم در عرض یک ماه شده بود و در رتبه‌ی سوم هم Edison Park با 541 قرار گفته بود.

بودین در طول این 572 ساعت مشغول به انجام بازی‌های Red Dead Redemption 2، Luigi Mansion 3، Escape from Tarkov، Rocket League، Fatorio و Rainbow Six Siege بود و عملکرد جذابی در این عناوین را برای دنبال‌کنندگان خود، به نمایش گذاشت. خود بودین معتقد بود که تحت فشار روانی قابل توجهی قرار گرفته بود و از اینکه ثبت این رکورد، سلامتی او را تحت تاثیر قرار خواهد داد، اطمینان کامل دارد.

فکر می‌کنید کس دیگری می‌تواند رکورد جهانی استریم به لحاظ مدت زمان را از GiantWaffle بگیرد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا