همکاری ناشر بازی Stray با خیریه‌های مختلف

سرپناهی برای گربه‌های بی‌خانمان!

همکاری ناشر بازی Stray با خیریه‌های مختلف گلناز کیانی ۰ ۰۴ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
همکاری ناشر بازی Stray با خیریه‌ها

شرکت آناپورنا اینترکتیو (Annapurna Interactive) ناشر بازی Stray در بازی یک جایزه برای دوستداران حیوانات گذاشته است و بازیکنان می‌توانند با آن به خیریه‌هایی که به گربه‌های خیابانی کمک می‌کنند بپیوندند.

چندی پیش بازی Stray برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 منتشر شد و گربه‌ی مو نارنجی بانمک آن محبوب دل‌ها شد و در قلب گربه دوستان جا گرفت. اما به نظر می‌آید که ناشر این بازی یعنی آناپورنا اینترکتیو از همه بیشتر گربه‌ها را دوست داشته باشد. این شرکت با چند پناهگاه گربه‌ها و انجمن‌های انسانی همکاری کرد و چند نسخه‌‌ی اصلی از بازی را در اختیار آنها قرار داد تا این خیریه‌ها بتوانند با آن‌ نسخه‌ها سرمایه‌های خود را افزایش دهند و برای گربه‌های بیشتری سرپناه، غذا و دارو فراهم کنند. البته روش کار هر کدام از این خیریه‌ها متفاوت بود.

برای مثال یکی از این شرکت‌ها جامعه‌ انسانی نبراسکا (Nebraska Humane Society) واقع در ایالات متحده بود که با در دست داشتن چهار نسخه اصلی از بازی قرعه کشی‌ای راه انداخت که افراد می‌توانستند با اهدا کردن پنج دلار به آن وارد شوند و شانس خود برای برنده شدن یک نسخه اصیل از بازی را امتحان کنند. موسسه‌ی خیریه بریتانیایی Cats Protection هم در صفحه توییتر خود اعلام کرد که شیش کپی از بازی را دارد و علاقه‌مندان می‌توانند به صورت رایگان در قرعه کشی آن‌ها شرکت کنند.

همکاری ناشر بازی Stray به این‌ها محدود نمی‌شود. چرا که قبل از انتشار بازی طراحان خود را واداشته تا بخشی را در بازی به این موضوع اختصاص بدهند. از حالا تا هرموقعی که بازی در دسترس باشد بازیکنان از هر کشوری که باشند می‌توانند از درون بازی به این خیریه‌ها بپیوندد و با اهدای پنج دلار زندگی گربه‌های خیابانی واقعی را کمی بهتر سازند. بازی Stray بر روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی قابل اجرا است.

در پایان، نظر شما در مورد این بازی چیست؟ آیا تا به حال توانسته‌اید آن را بازی کنید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا