انتشار بازی Phoenix Point تا ماه دسامبر به تاخیر افتاد

خبری بد برای علاقه‌مندان بازی‌های استراتژی

انتشار بازی Phoenix Point تا ماه دسامبر به تاخیر افتاد aiazam ۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
تاخیر در انتشار بازی phoenix point

استودیو اسنپ شات خبر از تاخیر در انتشار بازی Phoenix Point داد. به این ترتیب علاقه‌مندان بازی‌های استراتژی در پایان این سال میلادی فرصت تجربه‌ی این بازی را پیدا خواهند کرد.

بازی Phoenix Point یک بازی نقش آفرینی جدید در سبک استراتژی بوده که جولیان گالوپ (Julian Gollop) خالق بازی XCOM کار ساخت آن را بر عهده دارد. توسط کمپین موفق Fig بودجه‌ای 700 هزار دلاری برای ساخت این بازی جمع آوری شد، ولی با گذشت چند سال هنوز علاقه‌مندان فرصت تجربه‌ی آن را پیدا نکرده‌اند.

در دو سال گذشته نسخه‌هایی آزمایشی، موسوم به Backer Builds برای این بازی منتشر شده بود و به نظر می‌رسید همه چیز برای انتشار این اثر در تاریخ دوازدهم شهریور ماه (سوم ماه سپتامبر) آماده است؛ تا اینکه استودیو اسنپ شات گیمز (Snapshot Games) اعلام کرد که بار دیگر شاهد تاخیر در انتشار بازی Phoenix Point تا ماه دسامبر هستیم.

این وضعیت برای علاقه‌مندان این سبک از بازی‌ها چندان خوشایند نیست، ولی به نظر می‌رسد که استودیو سازنده این اثر در تلاش است تا قبل از انتشار، آن را به شکل بهتری بهبود بخشد.

استودیو اسنپ شات گیمز در فروم بازی این توضیحات را ارائه داده است:

ما می‌دانیم که این اولین وقفه در انتشار بازی Phoenix Point نیست و از طرفداران بازی که مدت‌های زیادی منتظر تجربه‌ی این بازی بودند، معذرت خواهی می‌کنیم. هیچ‌کس به اندازه‌ی ما از این تاخیر دوباره ناراحت نیست، اما تمامی اعضای استودیو به این نتیجه رسیده‌اند که اگر بازی را سر موعد از پیش تعیین شده منتشر نکنیم، بسیار بهتر از وضعیتی خواهد بود که با انتظارات ما مطابقت نداشته باشد. هدف ما این است که Phoenix Point را به یکی از بازی‌های محبوب علاقه‌مندان تبدیل کنیم، پس برای دست‌یابی به این هدف نیازمند صرف زمان بیش‌تری هستیم.

تازه‌ترین و احتمالاً آخرین نسخه‌ی Backer Builds بازی در زمان تعیین شده‌ی قبلی برای انتشار، یعنی ماه سپتامبر منتشر خواهد شد. اما باقی افرادی که منتظر نسخه‌ی نهایی بازی بر روی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هستند، باید به مانند دو سال گذشته، چند ماه آینده را هم تحمل کنند. در حقیقت از Phoenix Point می‌توان به عنوان مورد انتظارترین بازی سال 2019 نام برد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا