#مهسا_امینی

انتشار بازی Phoenix Point برای Xbox Game Pass روی PC به تاخیر افتاد

در حال حاضر تنها راه خرید بازی از طریق استور اپیک گیمز است

انتشار بازی Phoenix Point

استودیوی Snapshot Games سازنده‌ی بازی Phoenix Point اعلام کرد که انتشار این عنوان برای سرویس Xbox Game Pass روی رایانه‌های شخصی به تاخیر افتاده است.

این بازی قرار بود در این هفته به جز استور اپیک گیمز، در استور مایکروسافت و همچنین سرویس Xbox Game Pass در دسترس قرار بگیرد، اما تیم سازنده به علت دلایل مختلف مجبور شده تا تاریخ انتشار را به تعویق بیاندازد.

استودیوی Snapshot Games برای شرح دلایل این تاخیر، متنی در فروم سایت خود منتشر کرده که به شرح زیر است:

طرفداران، حمایت‌کنندگان و بازیکنان عزیز

ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که می‌بینیم بسیاری از شما در حال بازی کردن Phoenix Point هستید! واکنش به انتشار ما بیش از حد انتظار بوده است و ما کاملا هیجان‌زده‌ایم که می‌بینیم کاربران درباره‌ی بازی بحث می‌کنند، آن را استریم می‌کنند و بیشتر از همه، افراد زیادی آن را بازی می‌کنند!

ما می‌دانیم که عده‌ای از شما منتظر انتشار بازی ما روی Microsoft Xbox Game Pass برای رایانه‌‌های شخصی و استور ویندوز مایکروسافت بودید. ما می‌خواهیم که وضعیت این اقدام را به‌روز کنیم.

واقعیت این است که ما اشتباهاتی کردیم. ما تا حد زیادی مشغول آماده کردن خود بازی بودیم و تجربه‌ای از کار با Xbox Game Pass و استور ویندوز نداشتیم. به طور ساده، ما به‌درستی بستر را برای انتشار به موقع روی این پلتفرم‌ها آماده نکرده بودیم. در مقایسه با دیگر پلتفرم‌های دیگری که بازی روی‌شان منتشر شده است، این پلتفرم‌ها به تعدادی پیش‌نیاز احتیاج دارند؛ از تایید مایکروسافت گرفته تا بررسی مدارک حقوقی. در حالی که این موارد تقریبا کامل شده‌اند، تاخیر تازه‌ای را ایجاد کرده‌اند.

به طور مشخص، در حال حاضر قادر نیستیم تا همان محتوایی که برای بازیکنان روی پلتفرم‌های دیگر در دسترس است را روی پلتفرم مایکروسافت قرار دهیم. برای این‌که می‌خواهیم مطمئن شویم تمام بازیکنان فارغ از این‌که چه جایی را برای بازی کردن انتخاب کرده‌اند، به تمام نسخه‌های Phoenix Point دسترسی داشته باشند، نیاز داریم تا پیش از انتشار روی این موارد کار کنیم.

این مشکل از سوی ما پیش‌بینی نشده بود و باعث تاخیر غیرمنتظره‌ای فراتر از تاخیر در انتظار ما برای تایید مایکروسافت شد. ما امیدوار بودیم که بازیکنان گیم پس حداقل امروز در حال تجربه‌ی بازی باشند، اما حالا به نظر می‌رسد که تاخیر بیشتری پیش رو باشد. ما هنوز زمان انتشار مشخصی برای بازی Phoenix Point روی گیم‌پس یا استور ویندوز نداریم. لطفا بدانیم که ما سخت و با بیشترین سرعت ممکن و با همکاران‌مان در مایکروسافت، در حال کار هستیم تا این مشکلات را حل کنیم و شما را در جریان خواهیم گذاشت.

مثل همیشه، از شما برای پشتیبانی Phoenix Point قدردانی می‌کنیم و امیدواریم که شما را به زودی در میدان نبرد ببینیم!

بازی Phoenix Point که طراح اصلی‌اش آقای Julian Gollop خالق سری X-COM است، اثری در سبک استراتژی به‌حساب می‌اید و به همین خاطر شباهت‌هایی بین این بازی و عناوین آن سری وجود دارد. عنوان Phoenix Point سوم دسامبر (دوازدهم آذر) امسال برای ویندوز و سیستم عامل از طریق استور اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت. پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هم میزبان این بازی در سال ۲۰۲۰ میلادی خواهند بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا