#مهسا_امینی

بازیگر Stranger Things به دفاع از وقفه‌ی پیش آمده در روند فیلمبرداری پرداخت

جو کری: این انتظار، ارزشش را خواهد داشت

بازیگر Stranger Things

جو کری بازیگر Stranger Things در مصاحبه‌ی خود با وب سایت The Hollywood Reporter به طرفداران اطمینان داد انتظار برای فصل چهارم ارزشش را خواهد داشت.

با افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در اواسط مارس، محدودیت‌های بسیاری بر تعاملات اجتماعی اعمال شد. در نتیجه، شرکت‌ها و استودیوهای فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال یکی پس از دیگری دستور تعطیلی پروژه‌های خود را صادر کردند. نتفلیکس هم مانند هر شرکت دیگری به دست‌اندرکاران خود در اقصی نقاط جهان دستور داد روند تولید آثار جدید از جمله Stranger Things را متوقف کنند. فصل چهارم این سریال محبوب از ماه فوریه وارد فاز فیلمبرداری شده بود تا برای پخش در سال جاری میلادی آماده شود اما وقفه‌ی طولانی مدت باعث شد انتشارش تا زمان نامعلومی به تعویق بیافتد؛ موضوعی که به هیچ وجه برای طرفداران خوشایند نبوده است.

جو کری (Joe Keery) که با ایفای نقش استیو هارینگتون در Stranger Things به شهرت جهانی رسید، اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت The Hollywood Reporter انجام داده است. او در بخشی از صحبت‌های خود به وقفه‌ی پیش آمده در روند فیلمبرداری پرداخت و از آن دفاع کرد. طبق گفته‌های کری، این توقف در تولید به سازندگان اجازه می‌دهد نقص‌های موجود را رفع کرده و فصل چهارم را به محصول بهتری تبدیل کنند:

وقفه‌ی پیش آمده در تولید به آن‌ها زمان بیشتری برای تکمیل فیلمنامه‌ها می‌دهد که از نظر من اتفاق بسیار خوبی است. همه‌ی ما می‌خواهیم فصل جدید هر چه زودتر در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد. این حقیقت محض است.

برادران دافر (Duffer Brothers) همیشه وسواس بسیار زیادی نسبت به کیفیت کار داشته‌اند و دارند. این وقفه به آن‌ها اجازه می‌دهد تا چشم‌انداز مد نظر برای فصل چهارم را پیدا کنند. برای همین هم فکر می‌کنم این تاخیر، اتفاق خوبی است.

خبرنگار The Hollywood Reporter سپس پرسید آیا جمله‌ای در ذهنش دارد که باعث افزایش هایپ طرفداران برای فصل چهارم شود یا خیر. جو کری برای مدت کوتاهی خندید و در پاسخ گفت:

فصل چهارم دیوانه‌کننده است. ارزش این همه انتظار را خواهد داشت.

پیش از این، ناتالیا دایر (Natalia Dyer) بازیگر نقش نانسی ویلر در Stranger Things صحبت‌های مشابهی را انجام داده بود. طبق گفته‌های او، همزمان که داستان نوشته می‌شد، تیم تولید صحنه‌های مربوط به فیلمنامه‌های آماده را ضبط می‌کرد. حالا و به لطف ویروس کرونا، تیم نویسندگی فرصت دارد بدون هیچ عجله‌ای فیلمنامه‌ها را نوشته و پس از رفع اشکالات در اختیار کارگردانان قرار دهند.

با توجه به گزارش‌های غیررسمی، نتفلیکس می‌خواهد فیلمبرداری فصل چهارم Stranger Things را از اواسط سپتامبر ادامه دهد. اگر این اتفاق رخ دهد، می‌توان به پخش قسمت‌های جدید در سال آینده‌ی میلادی امیدوار بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا