داستان آشنایی کریتوس و همسرش در آینده منتشر خواهد شد

مادر اترئوس واقعا کیست؟

داستان آشنایی Kratos و Faye

کارگردان بازی God of War، کوری بارلوگ، اعلام کرده که دوست دارد داستان آشنایی کریتوس و همسرش را منتشر کند اما در مورد زمان آن صحبتی نکرده است.

به تازگی در مصاحبه‌ای با PlayStation Access، از بارلوگ سوال شد که چرا در آخرین نسخه‌ی God of War خبری از شخصیت Faye نیست و بازیکنان او را نمی‌بینند؛ او پاسخ داد که تصمیم دارد داستانی در مورد Faye و آشنایی‌ او با کریتوس منتشر کند اما این داستان هنوز وزن کافی ندارد و آماده نیست. درواقع ماجرا فقط تا جایی نوشته شده که می‌تواند درباره‌ی شخصیت Faye به بازیکنان بگوید و هنوز ناقص است.

کارگردان بازی God of War در مورد داستان دیدار کریتوسو Faye گفته است که در آغاز هر دو آن‌ها جنگجو بوده‌اند اما پس از مدتی تصمیم می‌گیرند مبارزه را کنار گذاشته تا یک زندگی عادی داشته باشند. در واقع، آن‌ دو دیگر دلیلی برای جنگیدن نداشتند و جالب است که هر دو در یک زمان و شرایط مشابه این تصمیم را می‌گیرند. این تغییر مسیر آن‌قدر جدی بوده که هر دو سلاح‌های خود را کنار گذاشته و به زندگی عادی مشغول شده‌اند. همچنین بارلوگ درمورد Faye گفته که او دارای قدرت زیادی بوده و بر جهان بازی کنترل زیادی داشته است.

برای کسانی که نمی‌دانند، Faye مخفف شده‌ی Laufey است که در آخرین نسخه از مجموعه‌ی God of War تنها در یک صحنه جسم بی‌جانش نشان داده می‌شود و در طول بازی حضور ندارد. با این حال Faye شخصیتی قدرتمند و بزرگ در داستان خدای جنگ محسوب می‌شود. او همسر دوم کریتوس و مادر اترئوس است که جسمی انسانی و فانی داشته اما یک جوتن (جاینت) است. جوتن‌ها موجوداتی افسانه‌ای هستند که ریشه‌ی آن‌ها به اسکاندیناوی بر می‌گردد.

عنوان God of War را نه تنها باید یکی از برترین عناوین نسل هشتم دانست، بلکه داستان‌ها و پیشینه‌ی هر یک از شخصیت‌ها در تاریخ یونان و‌ نورس، فوق العاده و تکرار نشدنی هستند. به همین دلیل دانستن و مطالعه‌ی ریز به ریز جزئیات این اثر، خالی از لطف نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا