با قابلیت جدید استیم از دید بقیه کاربران پنهان شوید!

یک قابلیت دیگر هم در راه است

قابلیت جدید استیم

یکی از اعضای وب سایت SteamDB ساعاتی قبل از قابلیت جدید استیم پرده برداشته که به کاربران اجازه می‌دهد از دید بقیه پنهان شوند.

یکی از اعضای وب سایت SteamDB هفته پیش اطلاعاتی را به اشتراک گذاشت که تایید می‌کرد ولو مشغول کار روی دو قابلیت جدید برای فروشگاهش، یعنی استیم (Steam) است: قابلیت اول، به والدین اجازه می‌دهد برای کودک یا کودکان خود محدودیت زمانی تعیین کرده تا بیشتر از مدت مورد نظر نتوانند به تجربه بازی‌های ویدیویی بپردازند؛ قابلیت دوم هم در راستای نظارت بیشتر روی کودکان در دست توسعه قرار دارد. بواسطه آن، کودکان برای خرید یک بازی ویدیویی باید درخواست داده و در صورتی که آن درخواست توسط والدین تایید شود، خریدشان نهایی خواهد شد.

دیگر عضو SteamDB با نام پاویل جوندیک (Pavil Djundik) شناخته شده و اخیراً از قابلیت جدید استیم پرده برداشته است. طبق گفته او، کاربران به لطف قابلیت جدید می‌توانند بازی مد نظر خود را از دید بقیه مخفی کنند. به هر حال، ممکن است یک کاربر مشغول تجربه عنوانی باشد که نخواهد دیگران مطلع شوند. در ادامه می‌توانید تصویر موجود از این قابلیت را مشاهده کنید:

در خبری مرتبط، استیم تایید هویت پیامکی را برای توسعه دهندگان الزامی کرده است. بدین ترتیب، اگر بخواهند تغییری در بازی خود بوجود بیاورند، باید هویتشان را از طریق پیامک تایید کنند. این الزام همچنین تنها برای عناوینی بکار می‌رود که منتشر شده‌اند. در ضمن، الزام تایید هویت پیامکی بدون شک نتیجه اتفاقات چند وقت اخیر است که هکرها به اکانت توسعه دهندگان دسترسی پیدا کرده و سپس بد افزاری را به بازی‌ اضافه کرده‌اند.

استیم چندی پیش بواسطه آپدیت 2.0 رابط کاربری فروشگاه خود برای دارندگان هدست‌های واقعیت مجازی را تغییر داده بود. استیم همچنین حالا از دو مکان نما (Cursor) بصورت همزمان پشتیبانی می‌کند تا کاربران بتوانند متن مد مورد نظر را سریعتر تایپ کنند. به این موارد باید برطرف شدن چند مشکل و باگ را اضافه کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا